شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626096
رئیس زندان درگز:

20 زندانی درگزی به آغوش خانواده‌ بازگشتند

20 زندانی درگزی به آغوش خانواده‌ بازگشتند
مزرجی گفت: در راستای اجرای قانون کاهش مجازات حبس تعزیری و دستورالعملهای ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها، تعداد ۲۰ نفر از زندانیان زندان درگز آزاد و به آغوش گرم خانواده های خود برگشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن مزرجی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از آزادسازی تعدادی از زندانیان درگزی خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای قانون کاهش مجازات حبس تعزیری و دستورالعملهای ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها، تعداد ۲۰ نفر از زندانیان زندان درگز آزاد و به آغوش گرم خانواده های خود برگشتند.

وی افزود: از این تعداد، با پیگیریهای مستمر واحد مددکاری زندان، تعداد 7 نفر با جلب رضایت شاکیان پرونده و ۱۳ نفر دیگر نیز برابر قانون جدید از زندان آزاد شدند.

رئیس زندان درگز گفت: البته تعداد اعلام شده به منزله پایان آزادسازی زندانیان نیست و پیگیر هستیم تا با اقدام در خصوص پرونده سایر زندانیان و شکات آنها بتوانیم افراد بیشتری را آزاد کنیم.

 مزرجی خاطرنشان کرد: تمام تلاش همکاران ما این است که با استفاده از ظرفیتهای قوانین جدید، از شاکیان پرونده ها رضایت گرفته و با اجرای بهینه قوانین، کمک کنیم تا زندانیان به صورت سعادتمندانه به جامعه برگردند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1626096
ارسال نظر
نظرات