شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625582
سلامت بازیکنان مهم‌ترین اولویت ما است

تمجید: مسابقات لیگ تکواندو و پومسه صرفا به صورت حضوری برگزار خواهد شد

تمجید: مسابقات لیگ تکواندو و پومسه صرفا به صورت حضوری برگزار خواهد شد
سرپرست سازمان لیگ تکواندو گفت: با وجود اینکه شاهد برگزاری مسابقات آنلاین در بخش‌های مختلف هستیم اما رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک پومسه صرفا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، محسن تمجید سرپرست سازمان لیگ‌ تکواندو درباره برگزاری مسابقات اظهار داشت: ثبت‌نام برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته یک و برتر پومسه تا روز چهارشنبه – 25 تیرماه امکان‌پذیر است با وجود اینکه شاهد برگزاری مسابقات آنلاین در بخش‌های مختلف هستیم اما رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک پومسه صرفا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

وی در خصوص زمان آغاز لیگ افزود: بدون شک سلامت بازیکنان در هر دو بخش پومسه و کیوروگی مهمترین اولویت فدراسیون تکواندو و سازمان لیگ است و رقابت‌ها زمانی آغاز خواهد شد که کشور از این وضعیت بحرانی خارج شده و حالت ثبات پیدا کند تا بتوانیم با آرامش خاطر شاهد رقابت تکواندوکاران باشیم.

سرپرست سازمان لیگ تکواندو گفت: فدراسیون و سازمان لیگ شرایط همه استان‌ها را برای برگزاری مسابقات در نظر می‌گیرد؛ در حال حاضر استان‌هایی در وضعیت قرمز قرار دارند که پومسه‌روهای خوبی در اختیار دارند و قطعا زمانی مسابقات را آغاز می‌کنیم که شرایط بهتر شده باشد.

تمجید اینطور ادامه داد: محل برگزاری مسابقات طبق سنوات گذشته در فدراسیون است و اگر استانی نیز تقاضای میزبانی داشته باشد چنانچه از لحاظ کرونا در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد، می‌توانیم به عنوان میزبان انتخاب کنیم.

وی تاکید کرد: تمام عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر با سازمان لیگ و فدراسیون در ارتباط باشند و اخبار موثق را از سایت فدراسیون رصد کرده و به شایعات توجهی نکنند.

سرپرست سازمان لیگ در پایان گفت: مهلت ثبت نام برای حضور در این رقابت‌ها تا روز چهارشنبه است و عزیزان در این بازه زمانی ثبت‌نام‌های خود را انجام دهند تا آمار شرکت کنندگان را به صورت کامل داشته باشیم و بتوانیم برای برگزاری رقابت‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

انتهای پیام

https://new.dana.ir/1625582
ارسال نظر
نظرات