شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625532
پس از اخبار پیرامون علاقه چند تیم به حضور پیروز؛

پاسخ منفی ستاره سابق استقلال به پیشنهادات /قربانی: ترجیح می‌دهم فعلاً از فوتبال دور باشم

پاسخ منفی ستاره سابق استقلال به پیشنهادات /قربانی: ترجیح می‌دهم فعلاً از فوتبال دور باشم
پیشکسوت تیم استقلال از قبول هدایت چند تیم لیگ برتری و لیگ یکی سرباز زد و دلایل دوری‌اش از فوتبال را وجود فساد دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ابتدای فصل جاری نام یک پیشکسوت برای حضور در کادرفنی آبی‌ها و به‌عنوان دستیار آندره‌آ استراماچونی مطرح شد. پیروز قربانی که همه او را با بازی‌های خوبش در خط دفاعی استقلال به‌یاد داشتند اوایل فصل جاری قرار بود کنار سرمربی ایتالیایی به‌عنوان دستیار و کمک‌مربی ایفای نقش کند اما 24 ساعت پس از توافقات صورت گرفته بین تیم مدیریتی و قربانی، پیروز با بیان این‌که: «‌نمی‌خواهم در استقلال دکور باشم» از حضور روی نیمکت استقلال سرباز زد.

در هفته‌های اخیر از گوشه‌وکنار لیگ برتر و همین‌طور لیگ یک فوتبال کشور اخباری مبنی بر حضور پیروز قربانی در چند تیم شنیده می‌شد. برخی تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی به‌دنبال پیروز بودند تا او را به‌عنوان نفر دوم و حتی نفر اول هدایت کادرفنی به تیم خود اضافه کنند اما قربانی به این شایعات دامن نزد و هیچ‌کدام از پیشنهادهای غیررسمی را نپذیرفت تا فعلاً به خواسته خودش از ویترین فوتبال کشور دور باشد.

 

پیروز قربانی: مربیگری در فوتبال ایران به شایستگی ربطی ندارد

پیروز قربانی طی اظهاراتی صریح درمورد قصد بازگشتش به عرصه مربیگری گفت: معلوم است قصدش را دارم اما مربیگری در فوتبال ایران ربطی به شایستگی‌های فنی ندارد. اتفاقا پیدا کردن تیم در فوتبال ایران برای مربیگری کار بسیار راحتی هم هست. کافی است به فساد دلالان و قماربازان تن بدهید تا برای‌تان تیم پیدا کنند. البته الان بازار تیم پیدا کردن از طریق برخی افراد سیاسی و نمایندگان مجلس هم داغ است. من هم ترجیح می‌دهم فعلا بیرون از گود فوتبال باشم و اگر قرار باشد در تیمی سرمربیگری کنم به‌خاطر شایستگی‌های فنی‌ام باشد.

با این حال بایستی منتظر ماند و دید تا فصل آتی شرایط تیم‌ها و پیروز چطور پیش می‌رود و پیشکسوت استقلال تا چه زمانی قصد دارد مقابل پیشنهادات ارسالی از تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری ایستادگی و مقاومت کند.

 

انتهای پیام

https://new.dana.ir/1625532
ارسال نظر
نظرات