شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:38 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625476
کوهی از بدهی‌ها گردن ما افتاده است

رسول‌پناه: یک خط از برانکو شکایت نکرده‌ایم/ من هم مثل یحیی گلایه دارم

رسول‌پناه: یک خط از برانکو شکایت نکرده‌ایم/ من هم مثل یحیی گلایه دارم
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کوهی از بدهی ها گردن ما افتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی رسول‌پناه درباره بحث پرواز علیرضا بیرانوند به بلژیک و شرکتش در تست‌های پزشکی باشگاه آنتورپ اظهار داشت: اولاً لازم است پیروزی مقابل ماشین‌سازی را به هواداران تبریک بگویم. درباره بحث بیرانوند هم قرار بود او امروز به بلژیک پرواز داشته باشد، اما مشکل خروج داشت و احتمال دارد فردا یا پس فردا به بلژیک سفر کند.

وی که درباره بحث مراسم خداحافظی علیرضا بیرانوند که قرار بود در تمرین پرسپولیس برگزار شود، ولی این اتفاق نیفتاد، گفت:‌ بیرانوند قرار بود سر تمرین بیاید و به قول معروف یک قدردانی از او شود. بیرانوند یکی از بازیکنان بزرگ تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است و گردن ما حق دارد. ان‌شاءالله بتوانیم قدردان زحمات او باشیم.
 
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بدهی‌های سنگین این باشگاه به برانکو کالدرون نیز توضیح داد: از زمانی که من آمدم، کوهی از این بدهی‌ها گردن ما افتاد و به ما به ارث رسید، ولی الحمدالله توانستیم آنها را مدیریت کنیم تا مشکلی پیش نیاید. بحث برانکو، کالدرون و دستیاران‌شان از سال گذشته بوده و تا اینجا رأی اولیه این پرونده‌ها صادر شده است. پرونده برانکو به CAS ارسال شده است و ما لایحه‌ای را آماده کرده‌ایم و منتظریم تا رأی نهایی صادر شود.
 
رسول‌پناه تصریح کرد:‌ در مورد لایحه 1300 صفحه‌ای برانکو هم باید بگویم، ما یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم. او از ما شکایت کرد و دادگاه عالی ورزش از ما مدارک خواست که ما باید تمام مدارک را در شش صفحه کپی و به این دادگاه ارسال می‌کردیم. همان‌طور که گفتم ما یک خط هم شکایت نکردیم، ولی این مسیر طبیعی است که باید یک پرونده طی کند، وگرنه ما از کسی شکایت نکردیم و قدردان زحمات برانکو هستیم. قرار است ما یک درخواستی هم برای او بفرستیم تا در یک جدول زمانی بدهی‌اش را پرداخت کنیم.
 
وی درباره گرانی هر روزه ارز نیز گفت: بله، ولی ما توانستیم منابع درآمدی پایداری برای باشگاه ایجاد کنیم. مطالباتی هم از فیفا داریم و سعی می‌کنیم بدهی برانکو و دستیارانش را پرداخت کنیم.
 
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه نیز گفت: این بحث در حوزه وزارت ورزش است و همان‌طور که می‌دانید یحیی گل‌محمدی هم این گله‌مندی را داشت. خود من هم همین گلایه را داشتم.
 
رسول‌پناه خاطر نشان کرد: قبل از یحیی من خودم هم می‌خواستم همین پیشنهاد را بدهم، ما یک ذی‌حساب داشتیم که تا 31 خرداد در باشگاه بود. بعد از قرار بود برای باشگاه ذی‌حساب جدید معرفی شود. انتخاب ذی‌حساب دست من هم نیست. این مسئله پروسه‌ای دارد. شما می‌دانید بحث پرداختی به بازیکنان و پرسنل را باید ذی‌حساب امضا کند. بحثی هم که گفتند حقوق ها پرداخت نشد، به خاطر همین بود که ما توانستیم به نوعی این مشکل را برطرف کنیم.
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1625476
ارسال نظر
نظرات