شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625457
فدراسیون تکلیف مسابقات معوقه را مشخص کند

سراج: بازی با نساجی یک فینال است/ در ابادان 9 شب به بعد تمرین می کنیم

سراج: بازی با نساجی یک فینال است/ در ابادان 9 شب به بعد تمرین می کنیم
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: یک هفته مسابقات تعطیل شود تا استقلال و فولاد بازی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهنام سراج درباره دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود تیم‌مان و شکست مقابل تراکتور، سعی کردیم بازیکنان‌مان را از نظر روحی و روانی آماده این بازی کنیم و تمرینات مرتبی داشتیم. به جز مهدی حنفی که مصدومیت دارد، باقی بازیکنان را در اختیار داریم و مشکلی نیست. ان‌شاءالله بتوانیم از تمام توان‌مان برای گرفتن این سه امتیاز استفاده کنیم.

وی افزود: بازی با نساجی برای ما شبیه به یک فینال است. اگر می‌خواهیم همچنان میان مدعیان باشیم و برای کسب سهمیه تلاش کنیم، باید سه امتیاز این بازی را بگیریم و همه تلاش‌مان را به کار بگیریم. بچه‌ها قول دادند و هم‌قسم شدند و ما هم تمام توان‌مان را گذاشته‌ایم تا پیروز میدان باشیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره اینکه دو بازی از هفته گذشته به تعویق افتاده و نظر او در این مورد چیست، گفت: از فدراسیون یک خواهش و درخواست داریم. اینکه تکلیف این بازی‌های عقب‌افتاده روشن شود و بعد برنامه سایر بازی‌ها را بدهند. به‌هرحال تیم‌هایی که دنبال کسب سهمیه هستند و با باقی تیم‌ها رقابت می‌کنند، باید هم اندازه رقبا بازی داشته باشند. نمی‌توان بازی عقب‌افتاده استقلال و فولاد را نگه دارند و آخر لیگ که وضعیت تیم‌های ما مشخص شد، بازی آنها را برگزار کنند. به نظرم فدراسیون و سازمان لیگ باید یک هفته به سایر تیم‌ها استراحت بدهند، تا تکلیف دیدارهای این دو تیم مشخص شود و دوباره به صورت همزمان برنامه‌ریزی کنند.

سراج در مورد اینکه با شرایط کرونایی و گرمای هوا در آبادان حفظ آمادگی بازیکنان تیمش چگونه است، گفت: نمی‌خواهم درباره شکست هفته قبل بهانه بیاورم، اما سخت است که ما در هوای 50 درجه آبادان تمرین کنیم و در هوای 25 درجه تبریز بازی کنیم. ما تمام توان‌مان را در گرما و تمرین از دست می‌دهیم. با این حال ما تابع فدراسیون فوتبال هستیم و باید با این تصمیمات کنار بیاییم. در آبادان هم گرما را نمی‌توان کاری کرد و دیرتر از 9 شب که هوا 43 و 44 درجه است، نمی‌توانیم انجام دهیم.

انتهای پیام

https://new.dana.ir/1625457
ارسال نظر
نظرات