شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625382
می‌خواهیم دست پر به تبریز بازگردیم

الهامی: بازی سختی با استقلال داریم/ هر تیمی تمرکز داشته باشد، برنده بازی است

الهامی: بازی سختی با استقلال داریم/ هر تیمی تمرکز داشته باشد، برنده بازی است
سرمربی تراکتور گفت: 3 امتیاز دیدار فردا برای هر دو تیم اهمیت دارد و مطمئنا بازی برای هر دو طرف سخت خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ساکت الهامی که در نشست خبری بازی با استقلال شرکت نکرده است، از طریق تماس صوتی با مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ در خصوص بازی استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.
وی در ابتدا ظهار داشت: آرزو می‌کنم ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن شود تا مردم نفس راحتی بکشند. امیدوارم هرچه سریعتر از این مرحله گذر کنیم.


سرمربی تراکتور در خصوص بازی با استقلال عنوان کرد: استقلال همیشه استقلال و تیم توانمندی است. 3 امتیاز بازی خیلی مهم است و هر دو تیم بازی سختی خواهند داشت.


وی تاکید کرد: هر تیمی که در بازی فردا تمرکز داشته باشد، می‌تواند برنده باشد. با شرایطی که تیم دارد، به دنبال بازی با کیفیت هستیم تا دست پر به تبریز برگردیم. نسبت به مسابقه قبل شرایط بهتری داریم و ان‌شاالله همان بازی روان دیدار قبل را به نمایش بگذاریم و 3 امتیاز لازم را بگیریم.


وی با اشاره به شرایط تیمش عنوان کرد: استقلال تیم پر مهره‌ای است و یکی از بهترین‌های لیگ. هم ما و هم آنها چند بازیکن را در اختیار نداریم. البته نمی‌توانم اسمی از غایبان تیمم ببرم ولی می‌توانم بگویم تراکتور برای دیدار فردا آماده است.


الهامی خاطرنشان کرد: برای استقلال احترام قائل هستیم. امیدوارم دیدار فردا یک بازی توام با امتیاز برای ما باشد تا از این مرحله عبور کنیم.


انتهای پیام/ا

https://new.dana.ir/1625382
ارسال نظر
نظرات