شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622913

«پس از آزادی» به صداگذاری رسید

«پس از آزادی» به صداگذاری رسید
مراحل پس تولید مجموعه تلویزیونی «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر به صداگذاری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «سعید سعدی» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر که چندی پیش تصویربرداری آن به پایان رسید، در این باره گفت: این روزها تدوین سریال به طور کامل انجام شده است و صداگذاری در حال انجام است.

وی درباره زمان پخش این سریال نیز بیان داشت: هنوز زمان پخش دقیقی از سمت شبکه به ما اعلام نشده است.

این تهیه کننده همچنین افزود: تا به اینجای کار تیتراژ پایانی مان آماده نشده است که شامل شعر ترانه تیتراژ پایانی و انتخاب خواننده کار است.

«پس از آزادی» در ۴۰ قسمت به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر با داستانی از نیلوفر محلوجی در نوبت پخش از تلویزیون و شبکه یک سیما قرار دارد.

خسرو شهراز، قاسم زارع، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، مرتضی اسماعیل‌کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیار دشتی،  و ... در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند. 

در یک‌خطی داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود؛ بنده خدا اکثر مواقع تنها بود؛ بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش‌اش دنده عوض و بنزین جابه‌جا می‌کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح‌ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره؛ اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش رو عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان، چه می‌دونم استان‌های سردسیر و برف‌گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود، خودش چیزی نمی‌گفت، ولی ماها که می‌فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی‌تونه جاشونو پر کنه...

منبع: فارس

https://new.dana.ir/1622913
ارسال نظر
نظرات