شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622875
نماینده ولی فقیه در استان همدان:

مدیریت فضای مجازی مطالبه جریان انقلاب است

مدیریت فضای مجازی مطالبه جریان انقلاب است
آیت الله حبیب الله شعبانی گفت: حوزه علمیه و نماینده های مجلس و جریان های انقلابی همه معتقد به مدیریت فضای مجازی هستند و هیچکس معتقد به تعطیلی آن نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ قرارگاه رسانه ای طلاب همدان با حضور جمعی از مسئولین استانی صبح امروز در دفتر امام جمعه همدان افتتاح شد .

آیت الله حبیب الله  شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان همدان دراین مراسم اظهار داشت: فضای مجازی اهمیت و ضرورت ویژه ای دارد که طلاب نیز باید ورود پیدا کنند و حضور هر مسئولی در این عرصه الزامی است.

وی ادامه داد: امروز هر کس در مورد کنترل فضای مجازی اظهار نظر کند به شدت مورد هجمه دشمن قرار می گیرد و این نشان می دهد که دشمن بنا دارد که فضا را به همین شکل در دست بگیرد و کنترل کند.

شعبانی با اشاره به هجمه دشمن در فضای مجازی افزود: شدت هجوم به فضای مجازی را دشمن به حدی زیاد کرده که کسی جرات اظهار نظر نداشته باشد.

امام جمعه همدان گفت: حوزه علمیه و نماینده های مجلس و جریان های انقلابی همه معتقد به مدیریت فضای مجازی هستند و هیچکس معتقد به تعطیلی آن نیست.

وی تاکید کرد: اگر کسی غیرت دینی و تعصب به اسلام داشته باشد نمی تواند نسبت به فضای مجازی بی تفاوت باشد این همه هجمه از دروغ و کنایه پراکنی به اسلام و اهل بیت و مقدسات در این فضا قابل تحمل نیست.

شعبانی عنوان کرد: فضای مجازی را مدیریت نکردیم و مطالبه جدی طلاب و روحانیت از دولت این است که مدیریت و وضعیت آن را مشخص کنند.

وی گفت: در فضای مجازی باید جبهه تشکیل دهیم و هم افزایی داشته باشیم تا بتوانیم عملیات انجام دهیم و کاری کنیم دشمن از طراحی در فضای مجازی پشیمان شود .

نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار داشت: ستاد استانی باید برای فضای مجازی تشکیل دهیم تا تمام ادارات و سازمانها حضور داشته باشند .

آیت الله شعبانی عنوان کرد: فضای مجازی یک محل آزادی را برای تعاملات ایجاد می کند که باید از این فرصت استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: امروز فضای مجازی جولانگاه ذبح فرهنگی است که بیشترین تاثیر را در فرهنگ ما دارد و علت برخی طلاق ها خیانت در فضای مجازی است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1622875
ارسال نظر
نظرات