شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 20:39 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622307
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم خبر داد:

توزیع 70هزار تن آسفالت در مناطق هشت گانه قم/تکمیل 6سوله ورزشی در سال جدید

توزیع 70هزار تن آسفالت در مناطق هشت گانه قم/تکمیل 6سوله ورزشی در سال جدید
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به تکمیل 6سوله ورزشی در سال جدید، گفت: تاکنون در سال جدید در مناطق هشتگانه 70هزار تن آسفالت توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس حلوایی زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری شهردار و معاونین بااشاره به بودجه سال 99شهرداری ، گفت: بالغ بر1800میلیارد تومان از این بودجه به مسائل عمرانی مربوط می شود.
وی ادامه داد: در سال جدید مصمم هستیم تا زیرساخت های شهر تکمیل شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم بااشاره به پروژه فردوسی، گفت: در تلاش هستیم رینگ فردوسی که 30کیلومتر است تکمیل شود.
وی افزود: تقاطع نماز یکی از تقاطع هایی است که در آینده قرارداد سه سطحه شدن این تقاطع را با پیمانکار خواهیم بست.
حلوایی زاده با اشاره به تونل جمهوری، گفت: تونل این پروژه 90 میلیارد تومان مبلغ پیمان است و 60 میلیارد تومان برای تملک در این منطقه در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: ایجاد ورودی های مناسب برای شهر از دغدغه های مهم است که در این زمینه در حال تکمیل محور جعفریه هستیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به تکمیل سوله های ورزشی در منطقه یک و شش، گفت: 6 سوله ورزشی دیگر که از سال گذشته آغاز شده است در تلاش هستیم تا پایان سال افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون در سال جدید در مناطق هشتگانه 70هزار تن آسفالت توزیع شده است.

مقابله با کرونا یک حماسه بزرگ را ایجاد کردهمچنین سیدامیر سامع در این نشست خبری با اشاره به بحث شیوع کرونا در قم، اظهار داشت: پیشگیری و مقابله با کرونا در کشور و شهر قم را باید به عنوان یک حماسه یاد کنیم به دلیل ویژگی ها و همتی که مجموعه شهروندان در کنار یکدیگر انجام دادند.
وی ادامه داد: این موضوع ویژگی های بسیاری دارد که بایدروی جنبه های مختلف آن کار کرد. قم شهر اولی بود که این بیماری را کشف کرد و هر اتفاقی در قم رخ می داد به عنوان اولین مواجه بود و باید برای آن برنامه ریزی انجام می شد.
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه در خصوص بیماری کرونا در شهرداری هفته ای دوبار جلسه برگزار می کردیم، گفت:این خصوص ده کمیته تشکیل شد و برای این کمیته ها از روز اول سعی شد دستورالعمل های بهداشتی که بعد شد پروتکل های بهداشتی تهیه شود.
وی اضافه کرد: در خط مقدم مبارزه با کرونا مدافعان سلامت بودند که بیشترین تلاش را داشتند اما در کنار این افراد گروه هایی مانند شهرداری، مردم و خیرین هم حضور داشتند که باید این موارد و این مبارزه در تاریخ بماند.
سامع با اشاره به بهشت معصومه، خاطرنشان کرد: بهشت معصومه یکی از دغدغه های مهم شهردار و آیت الله اعرافی بود چرا که در بهشت معصومه باید هم مسائل بهداشتی و هم بحث های شرعی رعایت می شد که با ورود طلاب به این مسئله این دغدغه هم رفع شد.
وی عنوان کرد: در بحث ضد عفونی کردن شهر70 اکیپ موتوری فعال بودند؛ حدود 40 تا 50 اکیپ از شهرداری و مابقی از سپاه و ارتش در مسئله ضدعفونی شهر فعالیت می کردند. در بحث ضدعفونی محلات، بوستان ها و... هم 60اکیپ فعالیت می کردند.
معاون خدمات شهری شهرداری با اشاره به زیبای شهر در ایام کرونا، گفت: در ایام کرونا هم باید زیبایی و شادابی شهر حفظ می شد که این مسئله به خوبی انجام شد و جزء یکی از راهبردهای اصلی شهرداری بود.
وی بیان داشت: شهرداری قم در ایام قرنطینه با طرح ها و مسابقات مختلف سعی در آموزش رعایت موارد بهداشتی به شهروندان و همچنین سرگرم کردن آنها در خانه داشت.


انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1622307
ارسال نظر
نظرات