شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622118
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی استان:

فروپاشی استکبار نزدیک است/شهدای ترور قزوین، سند محکم جنایات آمریکا

فروپاشی استکبار نزدیک است/شهدای ترور قزوین، سند محکم جنایات آمریکا
صفت الله صالحی قائم مقام حزب موتلفه اسلامی استان قزوین گفت: یکی از عوامل عمده امریکا در داخل کشور، منافقین و برخی از گروهک‌ها بودند که در سال‌های اولیه انقلاب در مناطق مختلف شاهد جنایت‌های این گروه‌ها بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صفت الله صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با اشاره به هفته حقوق بشر امریکایی اظهار کرد: مسلما علت اصلی خشونت‌های امریکا علیه ایران، به وجود آمدن جمهوری اسلامی در سال 1357 بود.

وی افزود: عملا در آن زمان قدرت‌ها به شرق و غرب (امریکا و شوروی سابق) منتهی می‌شد و بروز و ظهور انقلاب اسلامی باعث شد که قدرت جدیدی در منطقه به وجود بیاید.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی استان قزوین ادامه داد: انقلاب اسلامی بسیاری از معادلات از پیش ترسیم شده استکبار به سرکردگی امریکا را برهم زد و ویژگی اصلی انقلاب ما بحث دینی بودن و مردمی بودن، بود.

کارشناس مسائل سیاسی ابراز کرد: امریکا صرفا نگران انقلاب نبود بلکه نگران خیزش عمومی ملت‌هایی بود که زیر بار استکبار در تمام دنیا بودند؛ لذا از هر ابزاری برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کردند.

صالحی بیان کرد: یکی از عوامل عمده امریکا در داخل کشور، منافقین و برخی از گروهک‌ها بودند که در سال‌های اولیه انقلاب در مناطق مختلف شاهد جنایت‌های این گروه‌ها بودیم.

امروز مردم امریکا در صدر معترضان به استکبار هستند

وی بیان کرد: منافقین در بحث ترورها، آلت دست امریکایی‌ها قرار گرفتند، به ویژه در استان قزوین هم چندین نفر را به شهادت رساندند که شهید تفرشی، شهید حصاری، شهید آقائی، شهید قدرت الله چگینی از آن جمله بودند.

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی استان قزوین عنوان کرد: شهادت برخی از شهدای ترور استان را هم خودم شاهد بودم، به طوری که شهید قاسم نقدی در خیابان مولوی و شهید محمدعلی مشاطان که در همسایگی ما زندگی می‌کرد نیز در مقابل چشمانم به شهادت رسیدند.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تمام کشور از جنایات امریکا آسیب دیدند، اضافه کرد: این موارد تنها گوشه‌ای از جنایاتی بود که در کل کشور و استان قزوین از سوی امریکا و دست نشانده‌هایش در داخل اتفاق می‌افتاد و ما شاهد آن بودیم.

صالحی با اشاره به افول سیاست‌های امریکا افزود: باتوجه به وضعیت کرونایی که پیش آمد، پوشالی بودن قدرت امریکا را در دنیا و خود امریکا نشان داد و ما شاهد هستیم که بیشترین اعتراضات و اغتشاشات در این کشور اتفاق می‌افتد.

وی تصریح کرد: اکنون بیشترین تلاش امریکا این است که خودش را حفظ کند، اما مردم این کشور بیشترین آسیب را از جنایت‌های امریکا دیدند و به زودی شاهد اضمحلال امریکا در دنیا خواهیم بود.

انتهای پیام/ 

 

https://new.dana.ir/1622118
ارسال نظر
نظرات