شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1399/04/08 شناسه خبر: 1621936
فرمانده انتظامی استان اعلام کرد

اجرای ارتقای امنیت اجتماعی "فاتح ۲"در قزوین/ ۱۲۸ کیلو تریاک کشف شد

اجرای ارتقای امنیت اجتماعی "فاتح ۲"در قزوین/ ۱۲۸ کیلو تریاک کشف شد
سردار مهدی حاجیان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی فاتح ۲ در قزوین و توفیق پلیس در زمینه دستگیری و کشفیات در این طرح خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: طرح فاتح ۲ به منظور پاسخ به درخواست شهروندان و افزایش امنیت عمومی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با سرقت‌های خرد و برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، در شهرستان قزوین در قالب چند تیم عملیاتی به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در اجرای این طرح ۹۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۳۷ پایه قلیان و ادوات دخانی و ۱۳ ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد و ۲۰ قاچاقچی و توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر دستگیرشدند.

وی اضافه کرد: در این طرح همچنین ماموران انتظامی موفق به کشف ۲ دستگاه سواری پراید و ۶ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، دستگیری ۶ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت و توقیف ۲۲ دستگاه موتور سیکلت و خودروی متخلف شدند.

حاجیان تصریح کرد: بازدید از ۷۵ باب واحد صنفی و پلمب سه واحد صنفی متخلف، اخطار تعطیلی و پلمب ۱۷ واحد صنفی به علت رعایت نکردن ضوابط و نداشتن پروانه کسب، کشف ۱۱۵ ثوب البسه نامتعارف و یک هزار و ۱۴۳ قلم لوازم آرایشی قاچاق از دیگر اقدامات پلیس در راستای اجرای طرح فاتح ۲ بوده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: بدون شک پلیس در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام‌تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر و هنجارشکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده و قصد اختلال در نظم عمومی داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی فاتح ۲، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و در تامین امنیت جامعه مشارکت داشته باشند.

کشف ۱۲۸ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس
وی در ادامه از کشف ۱۲۸ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری چهار نفر در عملیات مشترک پلیس قزوین و کرمان خبر داد.

حاجیان اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فرد یا افرادی با ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و پراید مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از استان‌های جنوبی خریداری و قصد انتقال آن به شمال و غرب کشور را دارند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: بلافاصله اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان قرار گرفت و ماموران اتتظامی با کنترل راه‌های ارتباطی این استان در محور رفسنجان-شهر بابک موفق به شناسایی این ۲ خودرو شده و آنها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی ماموران از این ۲ خودرو ۱۲۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد و چهار نفر در این خصوص دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست ضمن همکاری مستمر با پلیس در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1621936
ارسال نظر
نظرات