شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1399/04/04 شناسه خبر: 1620693
فرماندار اردل:

مطالبه در فضای مجازی باید منصفانه و عادلانه باشد نه قصد تخریب

مطالبه در فضای مجازی باید منصفانه و عادلانه باشد نه قصد تخریب
کیانی گفت: مردم امروز با استفاده از فضای مجازی بهتر مشکلات خود را بیان می‌کنند لذا بحثی که خیلی حائز اهمیت است، مطالبه در این فضا باید منصفانه و عادلانه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ محمود کیانی فرماندار شهرستان اردل در جلسه فعالین مجازی این شهرستان که با حضور  مسئولین استانی و شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) گفت: بسیار خرسندم که امروزه جوانان متعهدی در این شهرستان وجود دارند که در عرصه فضای مجازی در زمینه های گوناگون فرهنگی، مذهبی، ورزشی ،سیاسی و تجارت الکترونیک فعالیت می نمایند.

کیانی افزود: مردم امروز با استفاده از فضای مجازی بهتر مشکلات خود را بیان می کنند لذا بحثی که خیلی حائز اهمیت است، مطالبه در این فضا باید منصفانه وعادلانه باشد نه قصد تخریب.
 
وی با انتقاد از دروغ پراکنی و شایعه پراکنی در فضای مجازی اظهار داشت: در مسیر خدمت گذاری به مردم از هیچ تلاشی دریغ ننموده ام ولی امروز در فضای مجازی تخریب های بسیاری وجود دارد که نشان از حرکت شهرستان به سمت پیشرفت بوده و امروز عده ای با نقدهای غیر منصفانه سعی در جلوگیری از این حرکت را دارند.
 
داشتن سواد رسانه ای نیاز ضروری فعالین عرصه مجازی است

حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل در این جلسه اظهار داشت:امروزه داشتن سواد رسانه‌ای از نیاز‌های ضروری جامعه محسوب می‌شود، یکی از تعاریف مهم سواد رسانه‌ای کسب دانش و بینش لازم در برخورد با محتوای پیام‌هایی است که با آن‌ها مواجه می‌شویم.

بهرامی افزود: فضای مجازی دارای تهدیداتی نیز می باشد ولی ما باید با استفاده از این فضا این تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1620693
ارسال نظر
نظرات