شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1399/04/01 شناسه خبر: 1619671
با توزیع 50 بسته معیشتی صورت گرفت

دست یاری خادمیاران رضوی میبد برای کمک به نیازمندان

دست یاری خادمیاران رضوی میبد برای کمک به نیازمندان
خادمیاران رضوی میبد برای کمک به نیازمندان این شهرستان اقدام به توزیع 50 بسته کمک معیشتی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌محمد دهقانی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به توزیع 50 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرستان میبد، گفت: این بسته‌های کمک معیشتی توسط خادمیاران کانون محلی فیروزآباد میبد بین خانواده‌های نیازمندی که از قبل شناسایی‌شده بودند، توزیع شد.

مسئول کانون خدمت رضوی محله فیروزآباد شهرستان میبد خاطرنشان کرد: به مناسبت سالروز شهادت زائران حرم رضوی به دست ایادی خودفروخته آمریکا در عاشورای 1373، تعداد 50 بسته کمک معیشتی بین خانواده‌های نیازمند محلات فیروزآباد توزیع شد.

وی ارزش هر بسته معیشتی را 200 هزار تومان و مبلغ کلی آن را 100 میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی و مشکلاتی که بسیاری از خانواده‌ها برای تأمین نیازهای معیشتی خوددارند، خادمیاران رضوی شهرستان میبد در یک اقدامی جهادی تصمیم به تهیه بسته‌های معیشتی و توزیع بین خانواده‌های نیازمند گرفتند.

دهقانی با تأکید بر اینکه برای تهیه بسته‌های معیشتی اصول بهداشتی در اولویت قرار گرفت، افزود: هر بسته معیشتی شامل برنج، گوشت قرمز، روغن، سویا، ماکارونی، شکر، مرغ، رطب، نان خشک بود که با همکاری معتمدین و بر اساس اولویت نیازمندان محله توزیع گردید.

انتهای پیام/
 

https://new.dana.ir/1619671
ارسال نظر
نظرات