شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615887
وقتی ورزش از نگاه مسئولین بی ارزش است؛

بی‌تدبیری؛ تهدیدی برای زیرساخت‌های ورزشی اردل

بی‌تدبیری؛ تهدیدی برای زیرساخت‌های ورزشی اردل
تنها زمین چمن شهرستان اردل به دلیل سهل‌انگاری مسئولین ورزشی در شیوه صحیح آبیاری و عدم دقت در آبیاری سبب شده تا بخش‌های زیادی از این زمین چمن خشک شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ تنها زمین چمن شهرستان در مجموعه ورزشی تختی به دلیل سهل‌انگاری مسئولین ورزشی در شیوه صحیح آبیاری و عدم دقت در آبیاری سبب شده تا بخش های زیادی از این زمین چمن خشک شده و در حال نابودی باشد.

 

احسان خلیلی اردلی یکی از مربیان فوتبال شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز از وضعیت بد این زمین ابراز ناراحتی کرده و گفته بود: این زمین چند وقتی است که به علت کمبود آب، آبی به خود ندیده و چمن‌هایش خشک شده است.
 
 


خلیلی افزود:مسئولین ورزشی باید برای برطرف کردن مشکل آب تنها چمن ورزشی شهرستان اردل  اقدامی اساسی انجام دهند چرا اینکه شهرستان اردل  دارای بیشترین منابع آبی استان بوده  و خشک شدن چمن نشان از بی تدبیری مسئولین مربوطه است.
 
صفر نجفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز با بیان این خبر گفت:شکست لوله آب زمین چمن شهرستان اردل باعث شد تا چند روزی  چمن ورزشی این شهرستان آبیاری نشود و همین امر باعث خشک شدن قسمت های از این چمن شده است.

نجفی افزود:با همکاری شهردار محترم شهر اردل مشکل آب چمن شهر اردل برطرف شد و در حال حاضر چمن  سبز شد و به حال اول خود برگشت.

وی افزود: متاسفانه قسمتهایی از چمن ورزشی شهرستان اردل از کیفیت خوبی برخوردار نیست که فصل پاییز نسبت به ترمیم آن اقدام می شود.

انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1615887
ارسال نظر
نظرات