شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614773
در پی یک مطالبه مردمی از سازمان سیما منظر صورت گرفت؛

فضاسازی و سیاه پوش کردن سراسری شهر همدان به مناسبت رحلت امام

فضاسازی و سیاه پوش کردن سراسری شهر همدان به مناسبت رحلت امام
حسین خانجانی با بیان اینکه تا عصر امروز تمام نقاط باقی مانده تحت نظر شهرداری همدان سیاه پوش شود گفت: امسال آن چیزی که در حوزه شهرداری باید صورت می گرفت، با یک ضریب افزایش 20 درصدی انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین خانجانی، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ در خصوص فضا سازی شهر برای رحلت امام خمینی ره گفت: فضاسازی سازی شهر برای رحلت امام خمینی (ره) جزء برنامه های همیشگی ما است و سعی می کنیم تمام فضای شهری که در اختیار شهرداری است سیاه پوش کنیم.

وی با بیان اینکه امسال حدود ۱۰ هزار متر ریسه به تعداد ریسه های شهرداری اضافه کردیم، افزود: بیش از ۳۰ هزار متر هم قبلا داشتیم که در ایام محرم و صفر استفاده می شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اظهار کرد: یک تعدادی از این ریسه ها در تمام سطح شهر در روگذرها در حال نصب و برخی هم نصب شده است.

وی عنوان کرد: پرجم های سیاه هم  وسط بلوارها توسط روابط عمومی ها در ۴ منطقه شهرداری نصب می شود.

خانجانی با بیان اینکه جایی از شهر سفیدی به چشم نخواهد خورد، گفت: در رو گذرها پایه پرچم های بلند همه تعویض و دور میادین هم سیاه پوش می شود.

وی اضافه کرد: حدود چند صد متر هم بنر چاپ شده که روی بیلبوردها و پل های عابر پیاده در سطح شهر نصب خواهد شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان با بیان اینکه تا عصر امروز تمام نقاط باقی مانده تحت نظر شهرداری همدان سیاه پوش می شود گفت: امسال آن چیزی که در حوزه شهرداری باید انجام می شد با یک ضریب افزایش ۲۰درصدی انجام شده است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1614773
ارسال نظر
نظرات