شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614723
قصه پر غصه مسکن مهر؛

مسکن مهر سامان فاقد زیرساخت است

مسکن مهر سامان فاقد زیرساخت است
وضعیت نامناسب مسکن مهر اعتراض مردم شهرستان سامان را هم به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ کمی تأمل در پروسه ساخت و گروه  های هدف مسکن مهر نشان می‌دهد که موانع  و مشکلات جدی در اجرای این طرح وجود داشت و البته کماکان این مسائل دیده می شود، بنابراین آینده مسکن مهر کماکان متأثر از روند گذشته و وضع جاری این پروژه است.

تأثیر مسکن مهر شاید 5 درصد آنهم در برخی مناطق باشد که البته این سهم با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته و منابع مصرف شده و البته ادعای مطروحه فاصله زیادی دارد.

مسکن مهر از نظر مکان یابی، نوع عرضه، مدیریت ساخت و مواردی دیگر دارای ایراداتی است و از همین رو این پروژه قطعاً چالش هایی هم در پی دارد.

باید وضع موجود مسکن مهر به نحوی مدیریت شود که مانع از عواقب منفی آن در ماه‌های آتی شد.

مسکن مهر سامان فاقد زیرساخت است

یکی از شهروندان سامانی در خصوص مشکلات مسکن مهر در شهر سامان گفت: کلیه ساختمان ها از نظر ساخت ایراد دارند ، کوچه ها آسفالت ندارد و همه پارکینگ ها شخصی شده اند.

وی ادامه می دهد: موقع بارندگی همه دیوارها ترک برداشته اما کسی هم جوابگو نیست .

این شهروند با اشاره به اینکه زیر ساخت های مسکن مهر در شهر سامان اصلا مناسب نیست گفت: ما مشکل فاضلاب هم داریم که تا کنون به خیلی جاها مراجعه کردیم اما کسی پاسخگو ما نبوده .

مشکلات مسکن مهر تنها به یک دستگاه مرتبط نمی شود

سهراب رئیسی مدیر کل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری در این خصوص گفت: شرکت ستاره طلائی سامان در خصوص مسکن مهر مشکلاتی را عنوان کرده که در بخش کیفیت ساخت، آماده سازی محوطه و مباحثی مربوط به آب و فاضلاب است .

وی با اشاره به اینکه چند سال پیش ساختمان های مسکن مهر تکمیل و تحویل داده شده است گفت: ممکن است مسائل و مشکلاتی داشته باشد اما این مسائل فنی هستند که باید مشخص شود مشکلات در چه مواردی است .

رئیسی با اذعان بر اینکه با توجه به اینکه خود پیمانکار و شرکت مربوطه هزینه هایی را مستقیم از خود مردم گرفته اند گفت: این مباحثی که مطرح می شود باید همکاران راه و شهرسازی آن را با جدیت پیگیری کنند و مباحثی هم که مربوط به ما است می توانیم پیگیری کنیم.

وی عنوان کرد: در بحث فاضلاب هم دستگاه های متولی پیگیری های لازم را انجام می دهند و اگر مشکلاتی باشد که در حوزه ، تخصص و حیطه کاری ما باشد آن را حل خواهیم کرد.

به گزارش جهانبین نیوز ؛ به هر ترتیب می‌توان گفت اگر چه بحث مسکن‌مهر جنبه‌های مثبتی هم دارد اما برخی شیوه های آن مناسب نیست و همین امر موجب اعتراضات مردم می شود.

انتهای پیام/
 

https://new.dana.ir/1614723
ارسال نظر
نظرات