شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:50 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614549
معاون سیاسی استاندار خبر داد؛

افزایش بیماران مشکوک به کرونا در بوئین زهرا

افزایش بیماران مشکوک به کرونا در بوئین زهرا
منوچهر حبیبی معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: مراسمات عروسی و بازارروزها باعث شده که بوئین‌زهرا در شرایط ویژه قرار گیرد و شاهد افزایش بیماران مشکوک به کرونا در این شهرستان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با صبح قزوین؛ با بیان اینکه شهرستان بوئین‌زهرا نیاز به مراقبت بیشتری درباره کرونا دارد، اظهار کرد: مراسمات عروسی و بازارروزها باعث شده که بوئین زهرا در شرایط ویژه قرار گیرد و شاهد افزایش بیماران مشکوک به کرونا در این شهرستان هستیم.

وی افزود: بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان باید به شرایط عادی برگردد؛ چراکه بیمارستان بوعلی و ولایت می‌تواند کافی باشد؛ ۴۸ تخت “ای سی یو” و “سی سی یو” هم به زودی افتتاح خواهد شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار قزوین یادآور شد: براساس دستور سازمان امور استخدامی نیز آبدارخانه‌های ادارات باید تعطیل شود و پذیرایی به مانند قبل از کرونا نداریم و این مسائل در ادارات حتما باید مراعات شود.

بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها به حالت عادی بازمی‌گردند

وی با بیان اینکه نماز جماعت در ادارات با رعایت پروتکل‌ها برگزار شود، تصریح کرد: تالارهای پذیرایی همچنان تعطیل است و منتظر تصمیم ستاد ملی هستیم و برگزاری مجامع شرکت‌ها تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست.

این مقام مسئول گفت: نظارت بر رستوران‌ها باید انجام شود و با ۵۰ درصد ظرفیت کار کنند؛ همچنین ماسک و مواد ضدعفونی را در اختیار مشتریان قرار دهند.

حبیبی در پایان گفت: مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی استان فعلا لغو شده و گرمابه‌های سطح شهر قزوین هم تعطیل است؛ کسب و کارهایی که مستحق هستند و واقعا نیاز دارند، باید شناسایی شوند.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1614549
ارسال نظر
نظرات