شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614506
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

سپاه و ارتش، امریکا را به زانو درآورده‌اند/ نیروهای انقلابی با هم‌افزایی گره‌های کشور را باز می‌کنند

سپاه و ارتش، امریکا را به زانو درآورده‌اند/ نیروهای انقلابی با هم‌افزایی گره‌های کشور را باز می‌کنند
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی گفت: امروز شاهدیم فرزندان امام خمینی(ره) در قالب نیروهای سپاه و ارتش از هیچ تهدیدی هراس ندارند و امریکا را به زانو درآورده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی  صبح امروز در دیدار سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین اظهار کرد: زمانی مرزهای انقلاب اسلامی به مدرسه فیضیه محدود بود اما به برکت انقلاب اسلامی مرزهای انقلاب در کشورهای اسلامی توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: در حالی که امام خمینی(ره) با یاران اندکی قیام و نهضت را آغاز کرد اما با عنایت‌های الهی انقلاب به پیروزی رسید و امروز شاهدیم فرزندان امام خمینی(ره) در قالب نیروهای سپاه و ارتش از هیچ تهدیدی هراس ندارند و آمریکا را به زانو درآورده‌اند.

امام جمعه قزوین با تسلیت ایام رحلت جانگداز امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی، یادی از قیام 15 خرداد 1342 کرد و یادآور شد: امام راحل با یاران اندکی که داشتند در سال 1342 قیام کردند و این آغاز در نهایت به سقوط رژیم پهلوی منجر شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: در 15 خرداد 1354 در حالی که شاه تلاش می‌کرد امام خمینی(ره) را با تبعید و حذف نام ایشان در اخبار و کتاب‌ها، به فراموشی بسپارد اما طلبه‌های فیضیه قیام کردند و شعار حمایت از امام خمینی(ره) سردادند و در نهایت با سرکوب رژیم مواجه شدند.

وی افزود: اما به برکت همان رشادت‌ها و تلاش‌های طلبه‌ها امروز شاهدیم مرزهای فیضیه گسترش یافته و جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی در حال مبارزه با دشمنان و استکبار امریکایی و اسرائیلی هستند.

عابدینی ضمن تبریک مجدد به سرهنگ حیدری و تقدیر از خدمات سرهنگ شیخ‌حسنی فرمانده پیشین ناحیه امام حسن(ع) گفت: ان‌شاءالله همه نیروهای انقلابی با تلاش و پشتکار بیش از پیش، گره‌ها و مشکلات کشور را باز خواهند کرد و در این مسیر باید دست‌گیر یکدیگر باشیم.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1614506
ارسال نظر
نظرات