شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614251
گلایه استاد بزرگ شطرنج دنیا از باشگاه پرسپولیس؛

قرارداد 25 میلیونی‌ام را پرداخت نکردند/پیگیر طلب از پرسپولیس هستیم اما خبری نشد

قرارداد 25 میلیونی‌ام را پرداخت نکردند/پیگیر طلب از پرسپولیس هستیم اما خبری نشد
آرین غلامی با ابراز گلایه از وعده‌های چندین‌باره باشگاه پرسپولیس طی ماه‌های اخیر، گفت: قرارداد ما با باشگاه تا آبان 98 بوده و بنا شده بود تا مبلغ قرار داد طی یک هفته برگزاری لیگ به ما پرداخت شود؛ اما تاکنون جز امروز و فرداهای مکرر برای پرداخت، حاصلی نداشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آرین غلامی در گفت‌وگوی اختصاصی با بلاغ در خصوص آخرین وضعیت پیگیری‌اش در خصوص طلب از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: سال گذشته در قالب رقابت‌های لیگ برتر، من و چند تن از شطرنج‌بازان کشور با باشگاه پرسپولیس و در زمان مدیریت انصاری فرد، قرارداد منعقد کردیم و بنا بود طبق قرارداد و پس از پایان رقابت‌ها، مبلغ مطالبات‌مان پرداخت شود.

وی افزود: در آخرین پیگیری‌ها، باشگاه اعلام کرده تا 3 الی 4 خردادماه امسال پرداخت می‌کنیم، که تا به امروز، هیچگونه پرداختی انجام نشده است.

 استاد بزرگ مازندرانی شطرنج دنیا با ابراز گلایه از وعده‌های چندین‌باره باشگاه پرسپولیس طی ماه‌های اخیر، خاطرنشان کرد: حتی طی این مدت، یک تماس هم با من گرفته نشد در حالیکه مصاحبه کردند و اعلام کردند ما این مطالبات را پرداخت می‌کنیم.

غلامی ادامه داد: نماینده باشگاه در مصاحبه با واحد مرکزی خبر اعلام کرده ما مطالبات شطرنج‌بازان را پرداخت می‌کنیم و نگران نباشند، این چنین مشکلاتی پیش می‌آید و ما جلسه گذاشتیم و کارها در حال انجام است؛ ولی با من حتی طی این چند ماه برای یک بار هم که شده، تماسی نگرفته‌اند.

وی تصریح کرد: قرارداد ما با باشگاه تا آبان 98 بوده و بنا شده بود تا مبلغ قرارداد را قسط‌بندی کنند و به ما پرداخت کنند؛ اما تاکنون جز امروز و فرداهای مکرر برای پرداخت، حاصلی نداشته است.

استاد بزرگ مازندرانی شطرنج کشور در خصوص مبلغ بدهی‌اش از باشگاه پرسپولیس پاسخ داد: لیگ سال قبل ما از آغاز تا پایان، یک هفته به طول کشد که مبلغ قرارداد من با باشگاه پرسپولیس، 25 میلیون تومان بوده و قرار شده بود طی این یک هفته، این مبلغ به من طی چند فقره پرداخت شود.

غلامی عنوان کرد: این مبلغ قرارداد باشگاه با من در مقابل قراردادهای باشگاه پرسپولیس با بازیکنانش، رقمی نیست که باشگاه این مبلغ را پرداخت نمی‌کند.

وی یادآور شد: 25 میلیون تومان مبلغی است که مرتب باشگاه، این ماه و آن ماه می‌کند و در آخر مصاحبه کردند 3 خرداد و امروز 11 خرداد است و هیچ اتفاقی نیفتاده است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1614251
ارسال نظر
نظرات