شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614072
شهردار نیشابور:

بزرگترین تلویزیون شهری در نیشابور افتتاح می‌شود

بزرگترین تلویزیون شهری در نیشابور افتتاح می‌شود
نجفی گفت: بزرگترین تلویزیون شهری با همکاری فولاد خراسان در پارک شهدای گمنام نیشابور افتتاح می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، علی نجفی شهردار نیشابور صبح امروز در مراسم کلنگ زنی بزرگترین تلویزیون شهری در پارک شهدای گمنام این شهر اظهار کرد: فولاد با توجه به اینکه معین اقتصادی شهرستان است همکاری خوبی با شهرداری در زمینه های مختلف داشته است و قطعا همکاری فولاد خراسان با شهرداری نیشابور ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: انشالله بتوانیم از پتانسیل‌های فولاد خراسان برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهری نیشابور استفاده کنیم.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مردم در تلاش هستیم تا بتوانیم در مجلس یازدهم برگ زرین و امیدی را به مردم تزریق کنیم و تحولی در زندگی شان شاهد باشیم.

هاجر چنارانی افزود: امیدوارم با جناب ارکانی بتوانیم در کنار یکدیگر برای اعتلای نام نیشابور تلاش کنیم تا این ابرشهر را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی ابراز کرد: مدیرعامل شرکت فولاد خراسان خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر توانسته اند در حوزه های گندله سازی و بورس برای فولاد خراسان اتفاقات خوبی را رقم زدند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی خطاب به مسئولین نیشابور بیان کرد: ما باید سعی کنیم یا برترین باشیم و یا بهترین باشیم و خرسندیم که این طرح برای اولین بار در استان در نیشابور کلنگ زده می شود.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان همچنین در این مراسم اظهار کرد: خانم چنارانی تاکنون نهایت همکاری را با ما در حوزه‌های مختلف داشته اند و تلاش های ارزنده ایشان بر خانواده فولاد نیشابور پوشیده نیست.

کسری غفوری افزود: انشالله این پروژه طرحی باشد که ما همیشه بهترین باشیم و برای اعتلای نام نیشابور تلاش کنیم تا به جایگاه واقعی خود برسد.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1614072
ارسال نظر
نظرات