شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 17:29 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613526
رئیس کانون مداحان چهارمحال و بختیاری؛

تحریم مدافعان امنیت،نظام سلطه استیصال نظام سلطه

تحریم مدافعان امنیت،نظام سلطه استیصال نظام سلطه
حمیدرضا توسلی گفت: تحریم مدافعان امنیت اقدامی مضحک است و نشانگر استیصال نظام سلطه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز، حمیدرضا توسلی، رئیس کانون مداحان و شعرای آئینی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر، اظهار کرد: اقدام تحریم نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران نشانگر استیصال نظام سلطه است و با هیچ قانون بین المللی مطابقت ندارد.

وی با اشاره به تحریم ملت ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی از زمان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، افزود:  همواره با قدرتمندتر شدن ملت ما توطئه های دشمنان نیز پیچیده تر و فشارها سنگین تر شده اند؛ اما به حول و قوه الهی با تدابیر حکیمانه امامین انقلاب و ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ما تمام نقشه های شوم دشمن نقش بر آب شده است.

رئیس کانون مداحان وشعرای آئینی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تمام مردم در سرتاسر جهان شاهد جانفشانی ها و تلاش های بی وقفه نیروی انتظامی در تمامی عرصه ها از جمله تامین امنیت در کشور، مقابله با اشرارو سوداگران مواد مخدردر مرزهای کشور بوده اند.

توسلی تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را  بیانگر شکست توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی در تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی دانست و گفت:  در مسئله کرونا نیز کارآمدی نظام ما بر همگان اثبات شد و هیمنه پوشالی دنیای غرب در هم شکست و به تعبیر مقام معظم رهبری، ملت ایران خوش درخشید و  غرب وحشی زنده شد.

رئیس کانون مداحان و شعرای آئینی چهارمحال و بختیاری گفت: ملت ایران همواره قدردان زحمات مدافعان امنیت کشور بوده و اقدامات خبیثانه دشمنان انقلاب اسلامی در تحریم نیروهای دلسوز و خدوم جمهوری اسلامی ایران را محکوم می کنند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1613526
ارسال نظر
نظرات