شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/01/22 شناسه خبر: 1598142
با اعلام وزارت بهداشت؛

بازگشایی واحد صنفی بدون ثبت نام در سایت سلامت برابر است با پلمب

بازگشایی واحد صنفی بدون ثبت نام در سایت سلامت برابر است با پلمب
مطابق اعلام وزارت بهداشت کلیه واحدهای صنفی و صنعتی باید در سامانه ثبت نام اصناف و صنایع از صبح جمعه مورخ ۲۲ فروردین ماه ثبت نام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در نامه رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان به مدرس خیابانی معاونت بازرگانی وزارت صنعت آمده است: در راستای اجرای گام دوم کووید-19، فاصله گذاری اجتماعی، مقرر گردید کلیه واحدهای صنفی و صنعتی در سامانه ثبت نام اصناف و صنایع(سایت سلامت) از صبح جمعه مورخ 22 فروردین ماه ثبت نام نمایند. ثبت نام از واحدهای صنعتی و صنفی به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت و در ضمن راهنماها و الزامات سلامت محیط و کار، شاغلین و مشتریان با توجه به نوع فعالیت پس از تکمیل ثبت نام به صورت الکترونیکی در اختیار افراد قرار می گیرد. همچنین برای استفاده از تمامی راهنماها و الزامات می توانند بعد از این تاریخ به سایت مرکز سلامت محیط و کار مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است بعد از شروع مجدد فعالیت ها، بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای وزارت بهداشت با مشارکت نیروی انتظامی، بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات و بازرسان آن وزارت متبوع به محل های مورد نظر مراجعه و در صورت عدم ثبت نام در سایت ابلاغی وزارت بهداشت، فعالیت و محل کار را متوقف و تعطیل می نمایند.

انتهای پیام

https://new.dana.ir/1598142
ارسال نظر
نظرات