شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/01/22 شناسه خبر: 1598093
مدیرکل بحران استان کرمانشاه:

وزش باد شدید و سیل به مناطق مختلف کرمانشاه خسارت زد/ از شکستن درختان تا آسیب دیدن خودروها

وزش باد شدید و سیل به مناطق مختلف کرمانشاه خسارت زد/ از شکستن درختان تا آسیب دیدن خودروها
بالایی, مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از وارد آمدن خسارات وزش باد شدید و سیل به مناطق مختلف استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلیل بالایی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز ، با اشاره به اینکه تگرگ و باد نسبتاً شدید پنجشنبه شب خسارت مالی به بار آورده است، اظهار داشت: خسارت ناشی از باد شامل قطع جریان برق در ۲۶ نقطه شهری، شکستگی درخت در ۴۵ نقطه، فضا و معبر عمومی و نیز خسارت ناشی از سیل باعث خسارت به باغات و مزارع شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، هرسین، گیلانغرب، سرپل ذهاب، سنقر و کلیایی و دالاهو شد.

وی خسارت به اموال و دارایی‌های افراد بخش خصوصی از جمله خودرو و لوازم برقی خانگی را بخشی از خسارت وارده دانست و گفت: ارزیابی دقیق نیز به بررسی میدانی و اعزام کارشناس است که پس از جمع بندی اطلاع رسانی خواهد شد، اما خوشبختانه تگرگ و باد شب گذشته خسارت جانی نداشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به افزایش کمی، کیفی و حجم مخاطرات طبیعی در کشور و استان از مردم درخواست کرد که موضوع بیمه اموال منقول و غیرمنقول و محصولات کشاورزی و باغی و دامی را جدی گرفته تا جبران خسارات ناشی از حوادث طبیعی تسهیل و ممکن شود.

بالایی از صندوق بیمه کشاورزی خواست با دقت و سرعت بیشتر ارزیابی، برآورد و پرداخت خسارت محصولات کشاورزی و باغی را در دستور کار قرار دهد.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1598093
ارسال نظر
نظرات