شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:00 منتشر شده در مورخ: 1399/01/21 شناسه خبر: 1598013
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد:

ابتلای ۱۳۷۴نفر به کرونا در استان مرکزی/۹۷۰ نفر بهبود یافته اند

ابتلای ۱۳۷۴نفر به کرونا در استان مرکزی/۹۷۰ نفر بهبود یافته اند
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۴ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۳۷۴ نفر رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۴ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۳۷۴ نفر رسیده است.

جمالیان اظهار کرد: از ۲۴ مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ مورد اراک، ۵ مورد ساوه و زرندیه، ۴ مورد خمین، ۱مورد تفرش، ۱ مورد فراهان و ۱ مورد خنداب بوده است.

وی افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی ۹۷۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در حال حاضر در بیمارستان های استان ۱۱۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند که خدمات تخصصی درمانی لازم را دریافت می کنند.

جمالیان افزود:  ۱۶۱ نفر از مبتلایان به کروناویروس در منزل بستری و قرنطینه می باشند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵ نفر از هم استانی هایمان در اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری  ۱۳۰ نفر می باشد.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1598013
ارسال نظر
نظرات