شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/01/21 شناسه خبر: 1597962
نماینده مردم محلات در مجلس:

نباید شرایط را به جامعه عادی نشان داد/ لزوم هماهنگی بخش های مختلف دولت

نباید شرایط را به جامعه عادی نشان داد/ لزوم هماهنگی بخش های مختلف دولت
حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس ضمن انتقاد به تناقض در تصمیمات دولت،گفت:بهتر است بخش های مختلف دولت اول با هم هماهنگ شوند ، چرا که برخی اظهارات دولتی ها باعث سردرگمی مردم می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «حجت الاسلام علیرضا سلیمی» نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور، اظهار داشت: آقای روحانی در رسانه ها می گوید وضعیت سه استان از لحاظ کنترل ویروس کرونا سفید است و از طرف دیگر مسئولان وزارت بهداشت و درمان می گویند که وضعیت هیچ کجا سفید نیست.

وی در همین راستا ادامه داد: از طرف دیگر مسئولان ذیربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت  می گویند که اصناف فعالیت را از سر بگیرند و از سوی دیگر مسئولان وزارت بهداشت می گویند، نباید فعالیت اصناف از سر گرفته شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس ضمن انتقاد به تناقض در تصمیمات دولت، بیان داشت: بهتر است بخش های مختلف دولت اول با هم هماهنگ شوند ، چرا که چنین اظهاراتی باعث سردرگمی مردم می شود ؛ ملت واقعا نمی داند که چه باید بکنند.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد: نباید شرایط را به جامعه عادی نشان داد تا بخشی از مردم اوضاع را جدی نگیرند و تاوان آن را کل کشور بپردازد.

 

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1597962
ارسال نظر
نظرات