شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1398/12/08 شناسه خبر: 1586003
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:

تست 12 بیمار مشکوک به کرونا منفی اعلام شد

تست 12 بیمار مشکوک به کرونا منفی اعلام شد
هادی میرزایی گفت: تاکنون تعداد ۱۲ نفر بیمار مشکوک در بیمارستان تنفسی سینا بستری شده‌اند که جواب تست کرونا همه بیماران منفی اعلام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی میرزایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون؛ بیان کرد: با توجه به ایجاد حساسیت در بین شهروندان آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان‌ها حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ نفر است که تنها افراد مشکوک به ویروس کرونا جدید بستری می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: تاکنون تعداد ۱۲ نفر بیمار مشکوک در بیمارستان تنفسی سینا بستری شدند که جواب تست کرونا همه بیماران منفی اعلام شده است.

وی ادامه داد: از روز اول به شیوع ویروس کرونا در چین تمام پرسنل دانشگاه به صورت آماده‌باش، فعالیت‌های پیشگیری را آغاز کرده اند که از مهمترین آنها کنترل اتباع افغانی در پایانه مرزی میلک است.

وی ادامه داد: همچنین پرسنل دانشگاه برای پیشگیری از این بیماری به صورت چهره به چهره رعایت نکات بهداشتی را به شهروندان آموزش می دهند.

میرزایی خاطرنشان کرد: راه های پیشگیری از این ویروس شستن مداوم دست ها با آب و صابون و همچنین پرهیز از رو بوسی کردن و دست دادن با افراد مشکوک است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل گفت: همچنین بیمارستان تنفسی سینا برای بستری بیماران مشکوک در نظر گرفته شده است که خوشبختانه هیچ مورد مثبتی از ویروس کرونا تاکنون در بین بیماران مشکوک نداشته‌ایم.


انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1586003
ارسال نظر
نظرات