شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 23:10 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585920

ارتش آمریکا پولی برای مقابله با کرونا ندارد

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در کنگره این کشور به احتمال لزوم اختصاص بودجه بیشتر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا چهارشنبه شب به وقت تهران گفت که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا احتمالا تخصیص بودجه بیشتری لازم است.

به نوشته خبرگزاری «رویترز» ساعاتی پس از اعلام  مثبت بودن آزمایش کرونای یک نظامی این کشور در کره جنوبی، ژنرال «مارک میلی» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با حضور در کنگره این کشور گفت که در حال بررسی احتمال نیاز به بودجه بیشتر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

ارتش آمریکا بامداد چهارشنبه به وقت تهران اعلام کرد نتیجه آزمایش یک سرباز آمریکایی برای ابتلا به ویروس کرونا مثبت بوده است.  این سرباز ۲۳ ساله در پایگاه «کمپ کارول» کره جنوبی مستقر است و نخستین نظامی آمریکایی است که به این ویروس مبتلا شده است.

به نوشته رویترز، ژنرال مارک میلی در جلسه استماع کمیته نیروهای مسلح کنگره آمریکا گفت: «این ویروس در حال شیوع است و ما نمی‌توانیم به شما  در زمینه نیاز به بودجه اضافی پاسخ قطعی بدهیم.»

یک فرمانده ارشد آمریکایی نیز از احتمال بسته شدن پایگاه‌های نظامی این کشور در برخی از کشورهای اروپایی تا بعد از یکم مارس (یکشنبه ۱۱ اسفند) به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا خبر داد.

«تاد دی والترز» ژنرال نیروی هوایی آمریکا و فرمانده نیروهای آمریکایی مستقر در اروپا طی سخنرانی در کمیته نیروهای مسلح ایالات متحده در واشنگتن گفت که ۳۰ هزار نظامی در ایتالیا برای عدم مبتلا شدن به ویروس کرونا در خانه مانده‌اند.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1585920
ارسال نظر
نظرات