شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585340
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

گلایه سازمان حمل و نقل مسافر از آشفته‌بازار موادضدعفونی کننده در کرج

گلایه سازمان حمل و نقل مسافر از آشفته‌بازار موادضدعفونی کننده در کرج
رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کرج گفت: متاسفانه دو روز گذشته هر لیتر مواد ضدعفونی کننده را 55 هزارتومان خریداری می کردیم اما امروز این رقم به 75 هزار تومان رسیده است و به واسطه سلامتی مردم چاره ای جز خرید مواد نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری کرج پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به ضدعفونی کردن اتوبوس ها از چند روز گذشته در سطح شهر، گفت: اتوبوس هایی که در مالکیت سازمان اتوبوس رانی قرار دارند شبانه در پارکینگ و اتوبوس های شخصی در پایانه شهید سلطانی ضدعفونی می شوند.

مجید استاد کاظمی ماندگاری ضدعفونی اتوبوس ها را 48 ساعته دانست و افزود: متاسفانه دو روز گذشته هر لیتر مواد ضدعفونی کننده را 55 هزارتومان خریداری می کردیم اما امروز این رقم به 75 هزار تومان رسیده است و با توجه به اینکه اتوبوس ها مسافران بیشتری را جابجا می کنند، ضدعفونی کردن آنها نسبت به تاکسی ها اولویت دارد. 
 
وی به ضدعفونی کردن تاکسی ها در مرحله بعدی اشاره کرد و اظهار داشت: مواد ضدعفونی کننده در اختیار تاکسی رانی قرار خواهد گرفت تا تاکسی ها را ضدعفونی کنند اما متاسفانه گلایه ما نوسان قیمت و گران شدن این مواد در بازار است و ما هم به واسطه سلامت مردم چاره ای جز خرید این مواد نداریم. 
 
رئیس سازمان حمل و نقل و بارو مسافر شهرداری کرج در خاتمه اهمیت ضدعفونی کردن ناوگان اتوبوس رانی و تاکسیرانی را به واسطه ارتباط مستقیم با مردم دانست و تصریح کرد: با توجه به حساسیت برخی شهروندان به بوی الکل و وایتکس نمی توانیم برای ضدعفونی کردن وسایل نقلیه از آنها استفاده کنیم. 
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1585340
ارسال نظر
نظرات