شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1398/12/04 شناسه خبر: 1584804
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز؛

طرح نوروزی گشت‌های راهداری البرز تا پایان تعطیلات 99 ادامه دارد

طرح نوروزی گشت‌های راهداری البرز تا پایان تعطیلات 99 ادامه دارد
گودرز محمودی گفت: خط قرمز ما سلامت و حفظ جان مسافرین است و شرکت‌های مسافربری باید نکات ایمنی اتوبوس‌ها را در جابجایی مسافرین رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، در آستانه نوروز 99 پیش از ظهر امروز یکشنبه جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی در اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای البرز برگزار شد. 

گودرز محمودی در این نشست با اشاره به لزوم ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی، گفت: طرح ویژه تمهیدات راهداری نوروز سال 1399  از نیمه دوم  اسفند ماه آغاز و تا پایان  تعطیلات سال 99 ادامه دارد و قدردان خدمات شبانه روزی رانندگان حمل و نقل عمومی هستم. 
 
وی افزود: ایمنی اتوبوس ها، نظارت شبانه روزی بر سامانه سپهتن و داشتن کارت سلامت و هوشمند از مهمترین اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است که تمامی شرکت های مسافربری ملزم به رعایت این نکات هستند. 
 
محمودی اظهار داشت: خط قرمز ما سلامت و حفظ جان مسافرین است و شرکت های مسافربری باید نکات ایمنی اتوبوس ها را در جابجایی مسافرین رعایت کرده و تمامی رانندگان باید هنگام اقامه نماز در مجتمع های خدماتی رفاهی توقف کنند تا مسافرین ادا فریضه نماز کنند. 
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده ‌ای استان البرز در خاتمه با اشاره به اینکه در طرح نوروزی اکیپ های گشت به طور مستمر از شرکت ها و روند ارائه خدمات به مسافرین بازدید می کنند، تصریح کرد: مسافران نوروزی در صورت داشتن هرگونه شکایت با شماره تلفن 141  تماس و شکایات خود را مطرح کنند.
 
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1584804
ارسال نظر
نظرات