شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 17:26 منتشر شده در مورخ: 1398/11/16 شناسه خبر: 1579829
معاون وزیر کشور:

۱۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده لرستان بهره‌برداری می‌شود

۱۰هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده لرستان بهره‌برداری می‌شود
معاون امور اقتصادی وزیر کشور گفت: ۱۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده لرستان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، بابک دین پرست عصر امروز در ستاد مدیریت بحران شهرستان پلدختر اظهار داشت: با توجه به نیاز ضروری شهرستان پلدختر، برای جلوگیری از خسارات سیلاب، احداث دیواره ساحلی استاندارد و مستحکم نیاز است که اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل این دیواره حفاظتی در جلسه نهایی با حضور وزیر کشور مطرح، پیگیری و بررسی می شود.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در بازسازی و احداث مسکن سیل زدگان در لرستان انجام گرفته است افزود: تعداد واحدهای احداثی در مناطق سیل زده کشور ۶۷ هزار و تعمیری ۹۷ هزار است که از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد احداثی و حدود ۲۱ هزار و ۵۰۰  واحد تعمیری مربوط به استان لرستان است.

معاون امور اقتصادی وزیرکشوربا بیان اینکه حدود ۱۶۴ هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاهای کشور امسال در جریان سیل دچار آسیب جدی شد عنوان کرد: ۱۰ هزار واحد مسکونی تازه ساخت در مناطق سیل زده لرستان احداث شده که تا پایان سال جاری تحویل داده می شود.

وی تصریح کرد: با تاکید رئیس جمهوری و پیگیری های مجدانه وزیر کشور و رییس قرارگاه بازسازی، کار واحد های تعمیری به طور کامل در لرستان به پایان رسیده و تحویل صاحبان آنها داده شده است.

دین پرست خاطرنشان کرد: پنج هزار و ۷۰۰ واحد از واحدهای احداثی سیل زدگان در استان لرستان تحویل داده شده است.

وی با اشاره به اینکه با تلاش های دولت و مردم مشکلات پیش روی سیل زدگان برطرف و مردم بتوانند در سال جدید در منازل مسکونی خود ساکن شوند تصریح کرد: بر اساس نظربنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیش از ۱۰ هزار واحد احداثی سیل زدگان امسال و مابقی تا پایان فروردین ماه سال آینده تحویل می شود.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1579829
ارسال نظر
نظرات