شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1398/11/07 شناسه خبر: 1567369
معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مطرح کرد:

مشخص شدن کاندیداهای ائتلاف نیروهای انقلاب در ۱۵۰ حوزه انتخابیه

مشخص شدن کاندیداهای ائتلاف نیروهای انقلاب در ۱۵۰ حوزه انتخابیه
قدیمی با اشاره به آغاز نظرسنجی درباره اقبال عمومی کاندیداهای انقلابی در استان ها گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که تا کنون اعلام شده بالای 70 درصد کاندیداهای معرفی شده ما به نظرسنجی، جزو نفراتی هستند که احتمال رای آوری آنها بالاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نورالدین قدیمی معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن اشاره به آغاز فرآیند نظرسنجی در 202 حوزه انتخابیه کشور گفت: از هر حوزه انتخابیه اسامی 3 الی 5 نفر پیشنهادشده از طرف مجامع عمومی بودند که برای فرآیند نظر سنجی ارسال شدند .

وی ادامه داد: تا این لحظه اسامی نامزدهای 150حوزه  با حدود 165 نماینده مشخص شده  است و نتایج نظرسنجی ها به خود مراکز استان‌ها ارسال خواهد شد و در کمیته استان ها و با حظور کاندیدا پاکت ها ی حاوی نتایج نظرسنجی‌ها باز و قرائت خواهد شد.
 
قدیمی با بیان اینکه کاندیداها در روند اعلام نتایج باید متعهد با دستورالعمل شورای ائتلاف  باشند، تاکید کرد: اگر کاندیداهایی در نظرسنجی ها از اقبال کمتری برخوردار باشند ، انتظار می رود  طبق تعهد داده شده ، از ادامه حضور در انتخابات انصراف وبرای رای آوری کاندیداهای نهایی ائتلاف تلاش نمایند.
 
معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب زمان نهایی ارسال نتایج نظرسنجی به استانها را تا پایان هفته جاری اعلام و عنوان کرد: تاکنون نتایج  بیش از 150 حوزه انتخابیه به دفتر مرکزی اعلام شده که در بررسی های انجام شده مشخص شد در 2حوزه از خراسان جنوبی و یک حوزه از آذربایجان غربی ، نظرسنجی با نواقصی مواجه بود که مقرر شد در آن حوزه ها مجدداً  تکرار شود.
 
وی تصریح کرد:  امیدواریم نتایج نظرسنجی همه حوزه های انتخابیه تا روز شنبه 12 بهمن به همه استان‌ها  ارسال شود  و بتوانیم تا اواسط هفته آینده اسامی کاندیداهای نهایی را  اعلام کنیم.
 
قدیمی با تاکید بر اینکه تلاش داریم نتایج نظر سنجی همه استان ها را تا اخر وقت اداری سه شنبه 8 بهمن ماه به دفاتر استانی ائتلاف ارسال کنیم، گفت: تا این لحظه از حوزه انتخابیه شهرستان‌های استان تهران: 5 حوزه، اصفهان: 8 حوزه، ایلام : 2 حوزه، آذربایجان شرقی:8 حوزه، آذربایجان غربی: 8 حوزه ، بوشهر: 5 حوزه، چهارمحال و بختیاری: 3 حوزه، خراسان جنوبی: 2 حوزه، خراسان رضوی: 7حوزه و خراسان شمالی: 3 حوزه، خوزستان: 8 حوزه، زنجان: 4 حوزه، سمنان: 4 حوزه، سیستان و بلوچستان: 5 حوزه، فارس: 8حوزه، قزوین: 2 حوزه، کردستان: 5 حوزه، کرمان:8 حوزه، کرمانشاه: 6 حوزه، کهگیلویه و بویراحمد: 3 حوزه، گلستان: 5 حوزه، گیلان: 8 حوزه، لرستان: 6حوزه، مازندران: 7 حوزه، مرکزی: 4 حوزه هرمزگان: 3 حوزه، همدان: 4 حوزه و یزد: 3 حوزه ، نتایج نظرسنجی ها مشخص شده است و سایر حوزه های انتخابیه نیز تا دو روز آینده باقی مانده مشخص و ارسال خواهدشد.
 
معاون استان‌های شورای ائتلاف با بیان اینکه مجامع شهرستانی در معرفی کاندیداها دقت نظر نظر مناسبی داشته اند اعلام کرد : بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که تا کنون اعلام شده بالای 70 درصد کاندیداهای معرفی شده ما به نظرسنجی، جزو نفراتی هستند که احتمال رای آوری آنها بالاست.
 
انتهای پیام/
 
 
https://new.dana.ir/1567369
ارسال نظر
نظرات