شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1398/11/05 شناسه خبر: 1566815
دبیر کارگروه حوزه و روحانیت ستاد دهه فجر خراسان جنوبی خبر داد

برگزاری ۳۹ عنوان برنامه در دهه فجر/ یک هزار مبلغ به مناطق مختلف خراسان جنوبی اعزام می شوند

برگزاری ۳۹ عنوان برنامه در دهه فجر/ یک هزار مبلغ به مناطق مختلف خراسان جنوبی اعزام می شوند
حجت الاسلام خسروی گفت: در دهه فجر امسال ۳۹ عنوان برنامه برگزار و یک هزار مبلغ نیز به مناطق مختلف خراسان جنوبی اعزام خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت الاسلام هابیل خسروی مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی و دبیر کارگروه حوزه و روحانیت ستاد دهه فجر خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها، اظهار کرد: دهه فجر امسال چند ویژگی خاص دارد چراکه اولین دهه فجر بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری است و باید برنامه های ویژه ای در این زمینه برگزار می شود.

 
وی افزود: بزرگداشت شهادت سردار شهید سلیمانی، تقارن ایام دهه فجر با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از جمله ویژگی های خاص دهه فجر امسال است که باید برنامه ریزی ویژه ای در این ایام داشته باشیم 
 
دبیر کارگروه حوزه و روحانیت ستاد دهه فجر خراسان جنوبی گفت: روحانیت و طلاب همان طور که در اصل انقلاب پیشتاز بودند امسال نیز در برنامه های عمومی فعالیت خواهند داشت.
 
حجت الاسلام خسروی تصریح کرد: برنامه های دهه فجر این کارگروه به سه دسته ویژه طلاب و خانواده های آنها، ویژه مبلغان و اعزام آنها و برنامه های عموم مردم و اعزام مبلغان تقسیم می شود. 
 
وی با اشاره به این که برنامه های ویژه طلاب و روحانیون در حوزه های قرآن، شهدا و روحانیون فجر آفرین، گفتمان انقلاب و فرهنگی و اردویی برگزار خواهد شد، افزود: این برنامه ها شامل برگزاری محافل انس با قرآن، کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی، مسابقه حفظ و تفسیر سوره فجر، همایش پیاده روی خانوادگی طلاب و روحانیون، مسابقه کتابخوانی در سطح مدارس علمیه، برگزاری نشست های علمی و کرسی آزاد اندیشی و اردوی سه روزه ویژه ۸۰ نفر از طلاب نومزدوج به مشهد مقدس است.
 
 
حجت الاسلام خسروی افزود: ۱۵ برنامه ویژه مبلغان و مبینان برگزار می شود که شامل نشست های ائمه جماعات مساجد، کارگاه آموزشی، برگزاری همایش روحانیون طرح هجرت، همایش ائمه جمعه اهل سنت و همایش اساتید و ائمه جماعات مدارس است.
 
دبیر کارگروه حوزه و روحانیت ستاد دهه فجر خراسان جنوبی گفت: در ایام دهه فجر تعداد یک هزار مبلغ که ۵۵۰ مبلغ غیربومی و مابقی بومی استان هستند به مناطق مختلف استان اعزام خواهند شد و تعداد ۱۵۰ هزار نفر نیز از حضور این مبلغان بهره خواهند بود و هدف اصلی از این اعزام ها تبیین گفتمان انقلاب است. 
 
حجت الاسلام خسروی تصریح کرد: در مجموع ۳۹ عنوان برنامه در دهه فجر امسال در این کارگروه برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1566815
ارسال نظر
نظرات