شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565745
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد؛

امداد رسانی به 108 هزار آسیب دیده سیل/ خدمت‌رسانی همچنان ادامه دارد

امداد رسانی به 108 هزار آسیب دیده سیل/ خدمت‌رسانی همچنان ادامه دارد
رسول راشکی گفت: در یازده روز گذشته به 108هزار نفر از آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان امداد رسانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رسول راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون از اسکان اضطراری 12هزار و 450نفر در چادرهای امدادی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: تاکنون ۲ هزار و ۶۷۶ خانوار سیل زده در جنوب سیستان و بلوچستان به تعداد ۱۲ هزار و ۴۵۰ نفر در چادرهای امدادی این جمعیت اسکان اضطراری داده شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد ۲ هزار و ۶۲۰ دستگاه چادر امدادی، ۵ هزار و ۴۵۷ تخته موکت، ۱۱ هزار و ۶۴۴ تخته پتو و ۷ هزار و ۴۷۶ کیلوگرم نایلون و نیز  تعداد  ۱۹ هزار و ۵۳۷ بسته غذایی یک ماهه در بین آسیب دیدگان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به امداد رسانی به 108 هزار نفر از آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان، اذعان کرد: تاکنون تعداد ۲۴ هزار و ۵۳۷ خانوار  آسیب دیده به تعداد ۱۰۷ هزار و ۹۹۹  نفر در سیلاب اخیر توسط نیروهای هلال احمر استان امدادرسانی شدند.

 وی بیان کرد: در این مدت هزار و ۱۷ روستا و ۱۵ شهرستان‌ استان درگیر سیلاب و آبگرفتگی توسط  ۳  هزار و ۹۷۲ نفر روز نیروی نجاتگر هلال احمر در قالب هزار و 33 ( تیم روز ) عملیاتی و بکارگیری ۸۱۰ خودرو (تیم روز ) امدادی و  عملیاتی ارایه  خدمات شد.

راشکی تصریح کرد: در این مدت ۱۵۰  سورتی پرواز توسط  ۲ فروند بالگرد جمعیت هلال احمر در مناطق آسیب دیده و صعب العبور توزیع اقلام صورت گرفته است .  

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1565745
ارسال نظر
نظرات