شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565457
استاد دانشگاه:

AFC نمی‌تواند امنیت و عزت ایران را زیر سوال ببرد

AFC نمی‌تواند امنیت و عزت ایران را زیر سوال ببرد
علی دادمنش گفت: AFC با حذف باشگاه‌های ایرانی، درصدد است شیرینی انتقام سخت را از یادها حذف کند و با حذف حق میزبانی ایران، کشور ما را که از لحاظ اقتدار، اتحاد و یکرنگی بر سر زبان‌ها افتاده است کوچک بشمارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ استاد تربیت بدنی دانشگاه آزاد کرج در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" با اشاره به تصمیم عجیب AFC در خصوص میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این تصمیم با توجه به اتفاقات اخیر که در کشور افتاده است گرفته شود و می خواهند از سانحه هواپیمای اوکراین سوء استفاده کنند وامنیت کشور ایران را زیر سوال ببرند.

علی دادمنش ادامه داد: این تصمیم AFC بیشتر برای حمله و زیر سوال بردن امنیت ایران است و با این کار می خواهند شهادت سردار دلها را به فرموده مقام معظم رهبری کوچک جلوه دهند.

وی افزود: ما هیچ وقت این ذلت را نمی پذیریم چرا که دلیل برای عدم میزبانی در ایران وجود ندارد و این تصمیم فقط جنبه سیاسی غرب را به همراه دارد.

این مدرس دانشگاه با بیان اینکه مدیران و مسئولان فدراسیون فوتبال باید با عزم جدی این موضوع را پیگیری کنند، گفت: خط قرمز ما عزت ایران اسلامی است و همیشه امنیت در کشورمان برقرار بوده و هست و با نیروهای خدومی مثل سپاه، نیروی قدس، نیروی دریایی و ... همیشه این امنیت پایدار می ماند.

دادمنش با تاکید بر اینکه بدون دلیل منطقی Afc حق حذف میزبانی ایران را ندارد، تصریح کرد: امروز سیاست به همه امور وارد شده است و ورود سیاست در حوزه ورزش چیزی است که نشان از ضعف غرب دارد و غرب برای اینکه نمی تواند عزت و اتحاد مردم ایران را در بین مردم و در بین ملت ها ببیند از این طریق می خواهد ایران را کوچک شمارد.

وی تاکید کرد: همانطور که ترامپ خیانتکار به ترور سردار سلیمانی اعتراف کرد Afc نیز به این تصمیم دور از تفکر و سیاسی بازی خود اعتراف خواهد کرد.

این استاد ورزش دانشگاه آزاد کرج در خاتمه خاطر نشان کرد: AFC با این تصمیم می خواهد فقط شیرینی انتقام سخت و شهادت سردار دلها را از یادها حذف کند و با حذف حق میزبانی ایران، ایران را که بر سر زبانها از لحاظ اقتدار، اتحاد، یکرنگی افتاده است کوچک شمارد ولی بداند صدها سردار سلیمانی از خون ایران می جوشد و امینت ایران ذره ای خدشه دار نمی شود.

 

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1565457
ارسال نظر
نظرات