شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 23:32 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565417

مقام سابق سازمان ملل متحد: رفتار اسرائیل با فلسطینی‌ها وحشتناک است

یک مقام سابق سازمان ملل متحد برخورد صهیونیست‌ها با فلسطینی‌ها را وحشتناک و غیرقابل وصف خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک مقام سابق سازمان ملل متحد از رویکرد رژیم اشغالگر قدس در قبال فلسطینی‌ها انتقاد کرد.

به نوشته وبگاه شبکه خبری «الجزیره»، «اندرو گیلمور» مشاور اسبق حقوق بشر دبیرکل سازمان ملل متحد روز یکشنبه در سخنانی وضعیت فلسطینی‌ها را «وحشتناک» و «غیرقابل توصیف» خواند.

گیلمور که اواخر سال ۲۰۱۹ از سمت خود کناره گیری کرد، در خصوص رفتار صهیونیست‌ها با ساکنان فلسطین گفت که رفتار اسرائیل با فلسطینی‌ها عامدانه و جهت تحقیر آن‌هاست.

نیروهای رژیم اشغالگر قدس بارها به اهالی فلسطین به ویژه ساکنان کرانه باختری و باریکه غزه حمله کرده‌اند. آخرین دور از حملات هوایی و توپخانه‌‌ای ارتش رژیم اسرائیل به مناطق مختلف غزه به شهادت ۳۲ تن و جراحت ۱۱۱ تن منجر شد.

کمیته مبارزه با تبعیض نژادی سازمان ملل نیز به تازگی اعلام کرده که قصد دارد شکایت‌های فلسطینی‌ها مبنی بر اینکه سیاست‌های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری به تبعیض نژادی کشیده شده را بررسی کند. (جزئیات بیشتر)

چنید قبل نیز نظامیان رژیم صهیونیستی با پرتاب گاز اشک‌آور به سمت چشم یک خبرنگار فلسطینی هنگام پوشش راهپیمایی بازگشت، بینایی چشم چپ وی را برای همیشه گرفتند.

انتهای پیام/
 

https://new.dana.ir/1565417
ارسال نظر
نظرات