شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1398/10/15 شناسه خبر: 1561105
سعیدی مطرح کرد؛

پیشنهاد الحاقی در بودجه برای مقابله با اقدامات آمریکا

پیشنهاد الحاقی در بودجه برای مقابله با اقدامات آمریکا
نماینده مردم تبریز گفت: ترامپ به صورت علنی اعلام کرد دستور ترور شهید سلیمانی را صادر کرده است پس رئیس دولت آمریکا رئیس و فرمانده تروریست‌های جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با اشاره به پیشنهاد الحاقی نمایندگان برای تخصیص اعتبار برای مقابله با اقدامات آمریکا گفت این پیشنهاد الحاقی در راستای مقابله با تهدیدات رژیم تروریستی آمریکا خواهد بود.

نماینده مردم تبریزخاطرنشان کرد: ترور شهید قاسم سلیمانی از نظر حقوق بین‌الملل کاملا محکوم است، در دنیا یک سری قوائد بین‌المللی وجود دارد که بجز رژیم صهیونیستی و ایالات متحده در ظاهر مورد اقبال همه است. لذا دولت‌های جهان به طور رسمی و آشکار  وارد مقوله ترور نمی‌شوند و سازمان‌های اطلاعاتی و مخفی ترورها را انجام می‌دهند، داعش زاییده سیا و موساد بود.

سعیدی با اشاره به خوی جنایتکاری آمریکا تصریح کرد: رئیس دولت آمریکا در حالی به صراحت مسئولیت این ترور را می‌پذیرد که فقط سردمداران رژیم صهیونیستی از این زذیلت برخوردار بودند. بنابراین با طرح این پیشنهاد الحاقی سعی داریم دست دستگاه‌های رسمی در واکنش به اقدامات این رژیم جنایتکار باز بوده و در مقابل زیاده‌خواهی‌های آن‌ها بیاستند. امیدوارم که این پیشنهاد با حمایت نمایندگان مجلس به تصویب برسد.

نماینده مردم تبریز ادامه داد: مجلس جدای از ملت نیست چرا که ملت ایران یک شخصیت جهانی و تاثیر گذار در معادلات منطقه را از دست دادند، واکنش‌ها باید قاطعانه باشد در حدی که موجب رضایت ملت ایران بشود، همچنین در جلسه  آینده مجلس این موضوع بررسی می‌شود.

وی با برشمردن واکنش‌های مجلس عنوان کرد: اولین اقدام مجلس می‌تواند این باشد که (FATF) را از دور خارج کند، عده‌ای  آنقدر جوسازی کردندکه اگر این به تصویب نرسد چنین و چنان خواهد شد. برخی در محافل پنهایی به دنبال سوق دادن کشور برای مذاکره با آمریکا هستند، فضای دوقطبی مذاکره و جنگ را مطرح می‌کنند. سومین اقدام مجلس باید، جلوگیری از هرگونه مذاکره با آمریکا باشد.

سعیدی تصریح کرد: ترامپ به صورت علنی اعلام کرد دستور ترور شهید سلیمانی را صادر کرده است پس رئیس دولت آمریکا رئیس و فرمانده تروریست‌های جهان است، بنابراین مذاکره با فرمانده تروریست‌ها کاملا محکوم است، نشستن سر یک میز با رئیس تروریست‌ها برای رسیدن به یک نتیجه، حماقت محض است.

 

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1561105
ارسال نظر
نظرات