شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1398/10/09 شناسه خبر: 1559363
سخنرانان 9دی در چهارمحال و بختیاری؛

ضربه‌زنندگان به انقلاب، میخ به تابوت خود می‌زنند

ضربه‌زنندگان به انقلاب، میخ به تابوت خود می‌زنند
این انقلاب بیمه شده است و کسانی که به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند در واقع میخ به تابوت خود می زنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین هراتی مطلق امام جمعه بروجن به مناسبت 9دی در جمع مردم شهرستان لردگان گفت: 9 دی روز میثاق امت با ولایت است.

وی با اشاره به مردم لردگان گفت: در سال 88 بنا بود یک بدعتی در تاریخ انقلاب اسلامی توسط برخی افراد که خودشان زمانی در انقلاب کاره ای بودند شکل بگیرد؛ کسانی دنبال ایجاد این بدعت بودند که خود زمانی نخست وزیر و رئیس مجلس بودند و هدفشان تخریب انتخابات در سال 88 بود.
 
وی افزود: عده ای از مردم به اشتباه همراه با این افراد شدند ولی زمانی که برای مردم مشخص شد این افراد با اسرائیل و سعودی در ارتباط هستند آنها را رها کردند.

حجت الاسلام والمسلمین هراتی بیان داشت: هدف فتنه گران ضربه زدن به اصل ولایت فقیه بود که با اراده ی الهی، بصیرت رهبری و پشتیبانی مردم رسوا شدند.
 
وی تصریح کرد: در طول قرن ها خواسته علمای اسلامی تشکیل یک حکومت اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه بود، تا اینکه در سال 57 حضرت امام خمینی (ره) بعد از سال ها مبارزه توانستند با پشیبانی مردم یک نظام اسلامی تشکیل دهند. اما فتنه گران در سال 88 پرچم اباعبدالله (ع)، را آتش زدند و به ولایت فقیه حمله کردند، این ها را نباید فراموش کرد، این فتنه گران به مبارزه با عاشورا پرداختند و با ارزش های اسلامی مبارزه کردند اما این مردم بودند که با بینش و بصیرت خود نقشه های آن ها را رسوا کردند.
 
هراتی مطلق با اشاره به نقش مردم بیان داشت: مردم در سراسر ایران در 8 و 9 دی بر علیه فتنه گران بپا خواستند.

وی خطاب به مردم لردگان گفت: ما باید همه سرباز امام خامنه ای (مدظله العالی)، باشیم، ما نباید تصور کنیم که فتنه تمام شده بلکه سران فتنه جهانی و برخی منافقین به دنبال فتنه های دیگر و اغتشاشات دیگر هستند.

هراتی اشاره داشت: اغتشاشات آبان ماه نمونه ای دیگر از فتنه بود که با برنامه ریزی به دنبال هرج و مرج در ایران بودند که به بهانه گرانی بنزین در صدد انحلال مجلس و عزل رییس جمهور و در این بین برخی ها خواسته یا ناخواسته در زمین این فتنه گران بازی و تقاضا داشتند که دولت باید عزل شود و دقیقاً در حال تکمیل کردن پازل دشمنان بودند.

وی در جمع ولایت مداران لردگانی گفت: این انقلاب بیمه شده است و کسانی که به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند در واقع میخ به تابوت خود می زنند. انقلاب اسلامی تا ظهور حضرت مهدی موعود (عج)، باقی و طبق وعده قرآن به حکومت امام عصر(عج) وصل خواهد شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین هراتی مطلق، در پایان با تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم انقلابی شهرستان لردگان در حماسه بزرگ 9 دی بیان داشت: این حضور و حماسه آفرینی شما مشت سنگینی بر دهان استکبار به رهبری امریکا زده است.

ملت ایران ثابت کرده اند که دشمنان را زیر پا خواهند گذاشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان گفت: ملت ایران اسلامی در طول تاریخ همواره نشان داده‌اند که دشمنان خود را به‌خوبی می‌شناسند و ثابت کرده‌اند که هرگز فریب آنان را نخواهند خورد و دشمنان را زیر پا خواهند گذاشت.

حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان در جمع مردم شهر فارسان در مسجد جامع این شهر با توجه به شعار محوری مراسم ۹ دی امسال که با عنوان یوم‌الله ٩ دی مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه‌ها است گفت: امروز در مقطع حساسی از تاریخ هستیم که باید در جهت تحقق مطالبات مردم تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: اکنون دشمنان بعد از تمامی تلاش‌هایشان برای واردکردن آسیب به مردم ازجمله هشت سال جنگ تحمیلی و فتنه‌های ۷۸، ۸۸، ۹۸، جنگ نرم و جنگ اقتصادی و تحریم‌های ناعادلانه را وضع کرده و ملت ایران تاکنون با تمام توان در برابر این اقدامات ایستادگی کرده و اکنون زمانی است که باید اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشیده و عرصه را مدیریت کنیم.

وی تصریح کرد: 9دی روز خروش ملت ایران و غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود که اثبات‌کننده قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر اصل مترقی ولایت‌فقیه در عبور از بحران‌ها و فتنه‌ها است.

وی بیان کرد: 9دی‌ماه پاسداشت وفاداری مردم ولایتمدار و عزیز همیشه درصحنه در دفاع از نظام و عبور عزتمندانه از فتنه‌ها و توطئه‌ها با تبعیت از هدایت‌های شجاعانه، مدبرانه و حکیمانه مقتدای عظیم الشان امت اسلام و قافله‌سالار صبر و بصیرت حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است.

وی اظهار داشت: ملت ایران اسلامی در طول تاریخ همواره نشان داده‌اند که دشمنان خود را به‌خوبی می‌شناسند و ثابت کرده‌اند که هرگز فریب آنان را نخواهند خورد و دشمنان را زیر پا خواهند گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: ملت ما همیشه پای انقلاب و ارزش‌ها بوده و هستند و امسال هم ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی، با حضور پرشور، گسترده و آگاهانه‌ خود در مراسم نهم دی، خط بطلانی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان کشیده و ولایتمداری خود را به رهبری و تجدید میثاق با امامین انقلاب را به جهانیان مخابره می‌کنند.

وی با تأکید بر توجه مسئولان بر ظرفیت‌ها و توان داخلی برای حل مشکلات اقتصادی کشور، یادآور شد: دشمن در وضعیت کنونی اقتصاد کشور، در تلاش برای آلوده کردن فضای جامعه است و همواره به دنبال سوءاستفاده از مسائل و مشکلات برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و دوری مردم از مسئولان است، مسئولان در این شرایط باید با انجام دادن کار جهادی به مردم دلگرمی داده و به دنبال حل مشکلات آنان باشند.

9 دی روز افتخار و مدال اوران مردم ایران اسلامی بود 

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه شهرکرد گفت: روز 9 دی 88 و حضور حماسی مردم در سراسر کشور، یکی از ماندگارترین روزها در دفتر پرافتخار تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است و قدرت برتر نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ دشمنان کشید.

 احمد رضا بسیج کارشناس مسائل سیاسی واستاد دانشگاه شهرکرد  در مراسم بزرگداشت 9 دی در شهرستان اردل با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حماسه 9 دی نباید شعاری باشد اظهار داشت: دشمنان ما نمی‌خواهند که حماسه 9 دی یادآوری شود، زیرا بیشتر از دو دهه برنامه‌ریزی کردند که انقلاب اسلامی را ساقط کنند.

بسیج تصریح کرد: فتنه 88 بزرگ‌ترین توطئه و هجمه دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که با آگاهی و بصیرت ملّت ولایتمدار و انقلابی ایران و با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب خنثی و ناکار شد.

وی بصیرت، تقوا و ولایت مداری را سه عامل ایجاد حماسه 9 دی دانست و گفت: اولین و مهم‌ترین عامل بصیرت توده مردم بود که فهمیدند و تحلیل کردند و دومین عامل تقوا بود که وقتی اسلامیت نظام و اعتقادات مردم زیر سؤال رفت ساکت ننشستند و سومین عامل ولایت‌فقیه بود که به‌عنوان کشتی نجات و متصل به اهل‌بیت (ع) می‌دانستند.

بسیج با بیان اینکه 9 دی روز افتخار و مدال آوران مردم انقلاب ایران بود گفت: روز 9 دی 88 و حضور حماسی مردم در سراسر کشور، یکی از ماندگارترین روزها در دفتر پرافتخار تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است و قدرت برتر نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ دشمنان کشید.

این استاد دانشگاه در شهرکرد خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی به ما یاد می‌دهد وحدت حول محور ولایت تعیین‌کننده است و باید از نعمت رهبر بصیر به درگاه خدا شاکر بوده و همواره در مسیر ولایت باشیم.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1559363
ارسال نظر
نظرات