شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 21:54 منتشر شده در مورخ: 1398/09/15 شناسه خبر: 1552714
رئیس بیمارستان بوعلی خبر داد؛
افزایش 2برابری مراجعین مرتبط با آنفلوآنزا در زاهدان
رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان گفت: به دنبال همه گیری بیماری آنفلوآنزا در استان میزان مراجعین سرپایی به این بیمارستان رشد 50درصدی پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهاب‌الدین‌مشائی در گفت وگو با عصرهامون افزود: قبل از بحران آنفلوآنزا به طور متوسط در هر شبانه روز حدود ۴۵۰ نفر برای ویزیت سرپایی به بیمارستان بوعلی زاهدان مراجعه می کردند و در شرایط عادی در هر شیفت یک نفر از همکاران پزشک عمومی در بخش اورژانس مستقر بود.
 
وی ادامه داد: اما با شروع همه گیری اخیر آنفلوآنزا تعداد مراجعین به بخش اورژانس به بیش از ۸۵۰ نفر در  شبانه روز رسید و به همین دلیل همکاران پزشک عمومی شاغل در سایر واحدهای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز برای مشارکت در ویزیت بیماران به این بیمارستان معرفی شده اند.
 
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه پیش بینی می شد در عصر روز جمعه(امروز) به دلیل تعطیلی مطب های سطح شهر میزان مراجعات سرپایی افزایش پیدا کند، در حال حاضر ۴ نفر از همکاران پزشک عمومی و دستیاران تخصصی در بخش اورژانس به ویزیت همشهریان مشغول هستند.

وی افزود: به تمامی بیمارانی که در این رابطه به بیمارستان مراجعه می کنند توصیه های پزشکی لازم داده می شود و اکثر آنها به صورت سرپایی مداوا و مرخص می شوند و افرادی که شرایط آنها حاد تشخیص داده شود، بستری و تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.
 
انتهای پیام/

https://dana.ir/1552714
ارسال نظر
نظرات