شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1552193
معاون فنی اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای البرز؛

سرقت و تصادفات مانع فعالیت 9 سامانه ثبت تخلف سرعت در البرز شد

سرقت و تصادفات مانع فعالیت 9 سامانه ثبت تخلف سرعت در البرز شد
عادل منصور کیائی گفت: 26 سامانه در استان البرز برای ثبت تخلفات سرعت در اختیار حمل و نقل جاده ای قرار گرفته است اما به دلیل سرقت یا تصادفات صرفا 17 سامانه از این رقم فعالیت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز پیش از ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از 4 پروژه تعریض آزاد راه تهران –کرج به تردد هر ساعت، یک هزار و 600 خودرو در محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و گفت: شاخص‌های کشوری میانگین این آمار را 550 تردد اعلام می کنند.

عادل منصورکیائی با اشاره به اینکه تردد ساعتی 5 هزار خودرو از جاده‌های البرز چندین برابر آمار و شاخص‌های کشوری است، افزود: خوشبختانه محور کرج-کندوان، آزادراه‌های کرج- تهران و کرج- قزوین و محور کرج-ماهدشت- اشتهارد با سامانه کنترل سرعت پوشش داده شده‌اند.
 
وی مدیریت کنترل سرعت خودرو با دوربین های ثبت کنترل را بسیار موثر دانست و با اشاره به اینکه در این حوزه ایران به دنبال سیستم های هوشمند سوق پیدا کرده است، اظهار داشت: 26 سامانه در استان البرز برای ثبت تخلفات سرعت در اختیار حمل و نقل جاده ای قرار گرفته است اما به دلیل سرقت یا تصادفات صرفا 17 سامانه از این رقم فعالیت دارد.
 
منصور کیایی در خاتمه با اشاره به اینکه ۴۴ دستگاه تردد شمار در سطح راه های البرز وجود دارد که تمام محورهای استان به صورت رفت و برگشت را پوشش می دهد، تصریح کرد: روزانه 16 الی 20 هزار خودرو از محور چالوس تردد می کنند و در یک ساعت بعضا تردد 5 هزار خودرو را در اتوبان کرج – تهران شاهد هستیم، همچنین 13 کلیومتر راه های البرز زیر پوشش نظارت تصویری هستند.
 
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1552193
ارسال نظر
نظرات