شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1398/09/13 شناسه خبر: 1552055
نماینده کلیمیان ایران در مجلس گفت: برای انتخابات مجلس داوطلب نمی‌شوم؛ چراکه سه دوره نمایندگی را در این حوزه کافی می‌دانم و می‌روم تا فردی جوان‌تر و فعال‌تر به جای من در عرصه حاضر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با اعلام کناره‌گیری خود از عرصه انتخابات مجلس گفت: من سه دوره نماینده مجلس بودم و به نظر من سه دوره برای فعالیت یک نماینده کافی است.

وی افزود: اگر ما اعتقاد به گردش نخبگان داریم باید این کار را از خودمان در مجلس شروع کنیم، نه اینکه فقط شعار آن را بدهیم و از طرف دیگر مگر یک انسان چقدر ایده و برنامه‌ دارد و می‌تواند در این عرصه نوآوری داشته باشد که بیش از این سمت و کسوتی باقی بماند.
 
بنابر گزارش فارس، نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من هرچه نوآوری داشتم در این 12 سال خرج کردم و به نظر من دلیلی برای ادامه کارم وجود ندارد و باید یک ذهن جوان‌تر و با ایده‌های نوتر به جای من در عرصه حاضر شود.
 
مره‌صدق خاطرنشان کرد: به نظر من تنها راه خدمت به نظام مجلس شورای اسلامی نیست. من افتخار دارم که سرباز نظام جمهوری اسلامی ایران هستم و هر جا که نظام به وجودم نیاز داشته باشد یا اینکه امر کند که من باید در آنجا خدمت کنم، با جان و دل در خدمت هستم.
 
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
https://dana.ir/1552055
ارسال نظر
نظرات