شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/09/12 شناسه خبر: 1551804
با حضور دقیقه نودی چهره‌های سرشناس
33 نفر در انتخابات مجلس در سیستان وبلوچستان ثبت نام کردند
جواد سالارزهی گفت: از ابتدای آغاز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و طی دو روز، 33 نفر در سیستان وبلوچستان نام نویسی کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد سالارزهی در گفت وگو با عصرهامون افزود: در روز دوم ثبت نام تعداد ۱۷ نفر با مراجعه به مراکز حوزه های انتخابیه استان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار مربوط به مرکز استان با 12 ثبت نامی بوده است.

جواد سالارزهی ادامه داد: همچنین در اولین روز نام نویسی هم ۱۶ نفر در شش حوزه انتخابیه ثبت نام کرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی ارشد می باشد و افراد تا 16 آذر ماه مهلت دارند به مراکز ثبت نام مراجعه کرده و نام نویسی کنند.

بر پایه گزارش خبرنگاران ما در حوزه های مختلف، تاکنون از میان چهره های شاخص تنها در شهرستان خاش علی کرد نماینده حال حاضر مجلس در روز اول، حضور مجدد خود را اعلام کرده است.

همچنین پشنگ ریگی که سابقه حضور در مجالس هفتم، هشتم و نهم را داشته اما در مجلس دهم علیرغم کاندیداتوری صلاحیتش تایید نشد و از عرصه رقابت باز ماند  نیز از حوزه انتخابیه خاش ثبت نام خود را قطعی کرده است.

بر اساس تجربیات سال های گذشته احتمال می رود که چهره های شاخص و سرشناس از جمله دیگر نمایندگان حال حاضر مجلس شورای اسلامی در روزهای آخر و دقایق پایانی نسبت به ثبت نام در انتخابات اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551804
ارسال نظر
نظرات