شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 شناسه خبر: 1551312
به مناسبت آغاز ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛
کدام نمایندگان سیستان وبلوچستان در انتخابات آتی مجلس شرکت می کنند؟
برخی از نمایندگان حال حاضر مجلس شورای اسلامی از تمایل خود برای حضور انتخابات آتی خبر دادند و برخی دیگر نیز انصراف داده و یا برای شرکت مجدد تردید دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ با توجه به اینکه دور جدید ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز در سراسر کشور و استان آغاز شد خبرنگار ما با نمایندگان حال حاضر سیستان وبلوچستان در مجلس گفت وگو کرده و نظر آنها درباره شرکت در دور آتی انتخابات را جویا شد.
 
بر پایه این گزارش؛ حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان اولین فردی بود که از ماه ها قبل حضور خود در انتخابات را اعلام و این موضوع را علنی کرده بود. در همین رابطه حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل و علی کرد نماینده مردم خاش نیز به ترتیب از حوزه های سیستان و خاش آمادگی خود به منظور شرکت در دور جدید انتخابات مجلس را اعلام کردند.
 
اما در این بین احمدعلی کیخا دیگر نماینده سیستان تنها فردی بود که از این انتخابات انصراف داد. علیم یارمحمدی نماینده دیگر زاهدان نیز بیان کرد که هیچ تصمیمی برای آینده نگرفته و هنوز معلم نیست که آیا شرکت کند یا خیر.

محمدباسط درازهی هم شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منوط به شرایط زمان کرد و گفت در حال مشورت با مشاوران خود هستم و هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته ام.

اما از میان 8 نماینده فعلی سیستان وبلوچستان، دو نماینده ایرانشهر و چابهار به هیچ وجه پاسخگوی تلفن های خود نبودند که طبیعتاً هیچ اطلاعی از تصمیم این دو نماینده جنوب استان در دست نداریم.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1551312
ارسال نظر
نظرات