شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1398/09/09 شناسه خبر: 1551107
فرمانده انتظامی البرز خبر داد؛
کشف محموله قاچاق 10 میلیارد ریالی موبایل در البرز
سردار عباسعلی محمدیان گفت: سردسته باندی که به‌صورت گسترده اقدام به وارد کردن گوشی‌های قاچاق کرده بود توسط پلیس البرز در تهران شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سردار عباسعلی محمدیان در جمع خبرنگاران گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز با انجام اقدامات پلیسی از فعالیت باند قاچاق گوشی‌ های تلفن همراه مطلع شدند.

وی افزود: در بررسی های تکمیلی ماموران، محرز شد که اعضای باند قاچاق گوشی های تلفن همراه با استفاده از اطلاعات و مشخصات هویتی و گذرنامه افرادی که در زمان اربعین حسینی(ع) به سفر عتبات عالیات اعزام شده بودند، اقدام به واردات گوشی های قاچاق و سپس رجیستری آنها کرده اند.

سردار محمدیان اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران بلافاصله وارد عمل شده و سردسته باندی را که به صورت گسترده اقدام به وارد کردن گوشی های قاچاق کرده بود را در تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائی به مغازه موبایل فروشی نامبرده اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مغازه موبایل فروشی، تعداد ۶۰ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و در این رابطه ۳ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز، با بیان این که طبق نظر کارشناسان، ارزش تقریبی این محموله قاچاق ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است گفت: اقدامات تکمیلی برای شناسایی شرکت های وارد کننده گوشی های قاچاق و همچنین شناسایی افرادی که اقدام به فعال کردن گوشی‌ های قاچاق کرده اند در حال انجام است.


انتهای پیام/
https://dana.ir/1551107
ارسال نظر
نظرات