شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1398/09/07 شناسه خبر: 1550785
فرمانده انتظامی البرز خبر داد؛
بازداشت ۳ متهم زن اغتشاشات اخیر در محمدشهر کرج
سردار عباسعلی محمدیان گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی این استان، لیدرهای اصلی اغتشاشات محمد شهر کرج دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سردار عباسعلی محمدیان امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از اعلام سهمیه بندی بنزین، سه زن در منطقه محمد شهر کرج با خاموش کردن خودروی خود در خیابان نسبت به این موضوع اعتراض و اقدام به سر دادن شعارهای هنجارشکنانه کردند.

وی افزود: این افراد فرصت طلب با تحریک افراد و ایجاد تجمع های غیرقانونی عامل شکل گیری هسته اولیه اغتشاش و آسیب به اموال دولتی در منطقه "محمد شهر کرج” بودند.
 
سردار محمدیان با اشاره به اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتی پیچیده این سه متهم زن را شناسایی و در اقدامی غافلگیر کننده آنان را دستگیر کردند، اظهار داشت: قانون به شدت با اینگونه افراد که قصد اخلال در نظم عمومی را دارند، برخورد خواهد کرد.
 
فرمانده انتظامی استان در خاتمه با قدردانی از حمایت ها و همکاری خوب مردم استان با پلیس گفت: دستگیری تمام  عوامل نا امنی روزهای اخیر با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

روز گذشته نیز عوامل اصلی آتش زدن فروشگاه های امیران و رفاه درمنطقه کیانمهر کرج دستگیر شدند، همچنین به دنبال اعلام تغییر قیمت و سهمیه بندی بنزین اعتراض های آرام در استان البرز انجام شد اما عده ای معاند و فرصت طلب این اعتراض ها را به اغتشاش و آشوب تبدیل کردند که خسارات زیادی به بار آوردند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1550785
ارسال نظر
نظرات