شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:40 منتشر شده در مورخ: 1398/08/21 شناسه خبر: 1546880
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی با راه دادن مهدی جهانگیری به حلقه اولش می‌خواهد او را تطهیر کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت اکثر نمایندگان در مجلس این است که رفتار آقای رئیس جمهور در قبال مبارزه با فساد، رفتاری کاملا سیاسی و انتخاباتی است.

وی افزود: رئیس جمهور با این قبیل اظهارات خود می‌خواهد فضای سیاسی کشور را تحت تاثیر قرار دهد و از این طریق کار قوه قضائیه را زیر سوال ببرد و کم‌اهمیت جلوه دهد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رئیس جمهور با اظهارات خود به دنبال آن است که توپ را در زمین قوه قضائیه و سایر دستگاه‌ها بیندازد و این‌گونه عنوان می‌کند که در دستگاه‌های دیگر فسادهای بزرگ‌تری هست، بروید آنها را بررسی کنید و... و می‌خواهد از این طریق فضا را ملتهب کند تا از این فضا بتواند برای انتخابات مجلس استفاده کند.

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: رئیس جمهور با راه دادن مهدی جهانگیری به حلقه اول همراهان خود از سویی به دنبال کم اهمیت جلوه دادن کار قوه قضائیه بوده و از سوی دیگر به دنبال تطهیر اینگونه افراد است.

پورمختار خاطرنشان کرد: این تحلیل هم در میان نمایندگان و هم در میان نخبگان وجود دارد و بسیاری از اعضای فراکسیون‌های نزدیک به دولت این ادبیات رئیس جمهور را نپسندیدند و تحلیلی در مخالفت با این‌گونه اظهارات دارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1546880
ارسال نظر
نظرات