شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 20:24 منتشر شده در مورخ: 1398/08/18 شناسه خبر: 1545996
کلیه فعالیت های آژانس برگزار کننده تور مختلط در زاهدان ابطال شد
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: حفظ شئونات اسلامی خط قرمز ماست و بدون مماشات با تورهای که این مسائل را رعایت نکنند برخورد خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان در گفتگو با عصرهامون از ابطال مجوز فعالیت آژانسی که اقدام به برپایی تور کویرگردی مختلط در اطراف شهر زاهدان کرده بود خبر داد و گفت: حفظ شئونات اسلامی خط قرمز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد و در این خصوص با هیچ کس مماشات نمی کنیم.

وی ادامه داد: آژانس های گردشگری متعهد به رعایت کلیه مسائل و شئونات اخلاقی می باشند که متاسفانه در این تور این مسائل رعایت نشده و اداره کل میراث فرهنگی استان بدون مماشات با آن برخورد خواهد کرد.

جلال زایی انتشار این تصاویر را باعث جریحه دار شدن افکار عمومی دانست و گفت: در این خصوص مکاتبات لازم با نهادهای بالادستی انجام گرفته و مسلما آژانس شانا گشت دیگر اجازه فعالیت در استان را نخواهد یافت.

وی تصریح کرد: پیگیری و شناسایی این قبیل تورها در سطح استان در دستور کار این اداره کل است و با شناسایی هویت برگزارکنندگان این قبیل تورها با آن‌ها برخورد قضایی خواهد شد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1545996
ارسال نظر
نظرات