شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543757
نماینده تشکل‌های دانشجویی آذربایجان شرقی خطاب به رئیس قوه‌قضاییه؛
دوران خراب کن و در رو برای مدیران ناکارآمد تمام شد/ فشار شورای تامین استان برای لغو برنامه‌های دانشجویی
حسینی گفت: برخی افراد به دلیل ارتباطات و نسبت‌های خانوادگی با برخی مسئولین ارشد در حال پول پاشی و خرید رای هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سید عرفان حسینی، نماینده تشکل‌های دانشجویی در دیدار جمعی از تشکل‌های دانشجویی با رئیس دستگاه قضا گفت: از طرف همه دانشجویان بخاطر دمیدن روحیه امید در جامعه و عملکرد شما تشکر میکنیم در حالی که نه وعده امید و نه وعده گزارش صدروزه داده بودید.

وی گفت: طرح تحول سلامت در حال حاضر با شکست روبه‌رو شده و مراکز درمانی با فشارهای عجیبی مواجه اند. این فشارها در حال انتقال به مردم است و نیاز داریم به مدعی العمومی که از بانیان این طرح سوال کند.

نماینده تشکل‌های دانشجویی خاطرنشان کرد: فرار از پاسخگویی به یکی از عادات مدیران تبدیل شده است، دوران بزن در رو برای دشمنان تمام شد باید دوران خراب کن و در رو نیز به عوامل داخلی تمام شود.

وی با اشاره به حادثه قطار تبریز مشهد تصریح کرد: در ماجرای قطار تبریز-مشهد که تعداد قابل توجهی از زائران امام رضا در آتش سوختند وزیر وقت پس از مدتی بدون پاسخگویی از مسئولیت خود استعفا داد و اکنون مشغول رواج نظرات ایرانشهری خود است.

حسینی ادامه داد: از قوه قضاییه انتظار داریم به بحث پول‌های کثیف در انتخابات ورود کند. برخی افراد به دلیل ارتباطات و نسبت‌های خانوادگی با برخی مسئولین ارشد در حال پول پاشی و خرید رای هستند.

وی فشار شورای تامین استان برای لغو برنامه‌های دانشجویی از نکات منفی استان دانست و گفت:  این فشارها  به کل کشور نیز سرایت کرده و متاسفانه دستگاه قضایی نیز از تصمیمات شورا حمایت کرده و دانشجویان را تحت تعقیب قضایی قرار میدهند

حسینی بیان داشت: شکل گیری روحیه متکبرانه در برخی قضات شهرستان ها موجب ناراحتی مردم شده و امیدواریم این مقیصه برطرف شود. ما خواستار برخورد جدی و معرفی همه مرتبطین داخلی چه در دولت و چه در دستگاه‌های حاکمیتی با سرشبکه معاند آمد نیوز هستیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1543757
ارسال نظر
نظرات