شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543666
استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛
رنسانس آیت‌الله رئیسی در گسترش عدالت/ اقدامات دستگاه قضایی امید را به مردم بازگرداند
پورمحمدی گفت: ۱۵۰۰ پروژه در چند ماه اخیر افتتاح شده است ولی دریغ از یک تبسم روی لب مردم که دیده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان‌شرقی صبح امروز در نشست مشترک رئیس قوه‌قضاییه با صنعت‌گران استان اظهار داشت:  در ۲۰ سال گذشته رئیس قوه قضائیه‌ای به استان نیامده بود و این حضور برای ما بسیار با ارزش است، همچنین از انتصابات شایسته در دادگستری‌ها نیز کمال تشکر را داریم.

استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: شروع رنسانس در باب گسترش عدالت و کاهش ظلم از سوی ریاست جدید قوه قضائیه ستودنی است.  ۱۵۰۰ پروژه در چند ماه اخیر افتتاح شده است ولی دریغ از یک تبسم روی لب مردم که دیده شود.

پورمحمدی افزود: نارضایتی در اذهان عمومی وجود دارد که نتوانستیم رضایت کامل ایجاد کنیم ولی کاری که ریاست قوه قضائیه در این ماه‌های اخیر کردند یک نوع اعتماد بین مردم ایجاد کرده است.  ایجاد یک خدمتگزاری در زمان ریاست آستان قدس رضوی برای من آشکار بود که در دیدار با شما مطرح کردید. 

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به شعر شهریار، گفت: خلاصه یک شعر ترکی را به این مضمون که گردن نامردمان را بشکنید، امروز از زبان مردم این دیار برای شما مطرح می‌کنم. 

وی اذعان داشت: بیشترین مشکلات صنعتی را در استان داشتیم ولی امروز این جهادگران اقتصادی کاری کردند تا مشکلات به حداقل برسد. 

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1543666
ارسال نظر
نظرات