شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1398/07/17 شناسه خبر: 1528467
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل خبرداد؛

ورود 2 هزار زائر خارجی اربعین حسینی به بیله سوار

ورود 2 هزار زائر خارجی اربعین حسینی به بیله سوار
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:2 هزار زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی رحمتی در جریان بازدید از پایانه مرزی بیله سوار در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: 2 هزار  زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.

وی افزود:برپائی نمازهای باشکوه جماعت،قرائت زیارت عاشورا و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی از دیگر اقدامات انجام شده در این مجموعه است.

 مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:طبق برنامه ریزی انجام شده زائران اتباع خارجی کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز از طریق پایانه مرزی چذابه با 400 دستگاه اتوبوس عازم کربلای معلی می شوند.

وی  پایانه مرزی بیله سوار مغان را یکی از 5 پایانه برتر کشور عنوان کرد و گفت:طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین حسینی امام حسین علیه السلام از 10 مهرماه شروع شده و تا 3 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1528467
ارسال نظر
نظرات