شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1398/07/17 شناسه خبر: 1528464

کمک بیش از ۹۵ میلیارد ریالی نیکوکاران استان مرکزی به ایتام

کمک بیش از ۹۵ میلیارد ریالی نیکوکاران استان مرکزی به ایتام
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: حامیان نیکوکار استان مرکزی در ۶ ماه نخست امسال ۹۵ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه نگاه حامیان طرح اکرام ایتام به فرزندان معنوی خود تقویت شده و میزان کمک‌های پرداختی آنها افزایش قابل توجه‌ای یافته است، گفت: طی ۶ ماهه نخست سال جاری حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ۹۵ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

موسی نژاد اظهار کرد: میزان کمک‌های نیکوکاران نسبت به مشابه سال قبل ۴۹ درصد رشد داشته است.

وی افزود: تعداد ۱۸ هزار و ۵۱۱ حامی در استان مرکزی (۸۱ درصد بومی و ۱۹ درصد غیربومی) حمایت از ۶۶۶۲ فرزند ایتام و محسنین را عهده‌دار هستند و این فرزندان به صورت ماهیانه از مساعدت‌های نقدی و غیر نقدی حامیان بهره‌مند می شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خاطرنشان کرد: سرانه کمک به فرزندان ایتام ماهیانه حداقل ۳۷۶ هزار تومان و سرانه کمک به فرزندان محسنین ماهیانه حداقل ۱۱۸ هزار تومان بوده که خیران، نیکوکاران و همشهریان استان مرکزی می توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردار شوند.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1528464
ارسال نظر
نظرات